Komentarze do produktu: Super Farmer - gra podróżna

Wersja podróżna Super Farmera


Czarnopys [ dodano: 21.02.2020 ]
swietna gra rodzinna
1
Kapral
Krych [ dodano: 18.11.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Z Super Farmerem spotkałem się już dawno. Ta gra jest po prostu genialna, zarówno jako coś na rozgrzewkę, jak i dla dzieci. A do tego małe, przenoście opakowanie. Dzieci w bibliotece grają codziennie.
0
Halicki [ dodano: 13.02.2018 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Produkt zgodny z zamówieniem, wzorowa obsługa klienta - kontakt, szybkość wysyłki
0
Wojomierz [ dodano: 26.07.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo prosta i sympatyczna gra. Dużym plusem jest minimalistyczne wydanie, dzięki czemu łatwo grać w nią np. w pociągu (co wcale nie jest regułą nawet wśród gier podróżnych).
0
Qwertyuioplkjhgfdsa [ dodano: 08.12.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Dobra gra w dobrej cenie. Brak problemów z dostawą. Bardzo miło, że sklep bierze udział w dniu darmowej dostawy.
0
Hubert [ dodano: 06.09.2016 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Prosty wypełniacz czasu. Trochę drażni namnażanie się królików i brak jakiegoś ograniczenia co do ilości tych zwierzątek, przez co można po prostu namnożyć królików, a potem je wymieniać aż do spełnienia warunków zwycięstwa.
0
Informator
Wazka [ dodano: 28.02.2016 ]
Świetna gra ćwicząca zdolności matematyczne ;) Miłe rysunki dla oka to duży plus. Rozgrywka należy do łatwych, szybkich i przyjemnych. Bardzo uniwersalna pod względem wieku graczy. Super poręczne pudełko. Same plusy ;)
0
Marzyciel
Pedagogiczna [ dodano: 05.02.2016 ]
Gra dla każdego - od lat 5 do 105 :)
Oswaja z królową nauk, pokazuje że matematyka może być zabawą dla każdego. Jest sposobem aby miło i "rozwijająco" spędzić czas w gronie całej rodziny.
0
Miłośnik
Idlina [ dodano: 17.11.2015 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra miła, szybka, prosta i przyjemna. Nawet najmniej doświadczony gracz zrozumie zasady. Kupa śmiechu i zabawy podczas podróży. Szkoda tylko, że już parę kartoników mi się rozkleiło trochę, Mimo tego, warto!
0
kallak [ dodano: 01.09.2015 ]
Klasyk w wersji zminimalizowanej - trzeba tę grę mieć w swojej kolekcji - czy wersję mini, zwykłą czy też Deluxe.

Absolutny MUST HAVE.
1
Grażu [ dodano: 26.07.2015 ]
W Superfarmera grał każdy i wbrew obiegowej opinii nie jest to gra wyłącznie dla dzieci, w moim odczuciu nawet dorośli bawią się przy niej doskonale. Dobry odstresowywacz, kiedy nie ma nastroju na skomplikowane rozgrywki pochłaniające masę czasu. Jest coś urzekającego w turlaniu kostkami z ilustracjami zwierząt i powiększanie swojej gromady. Gra się nie starzeje, nie nudzi i tak naprawdę, bardzo dobrze jest do niej wrócić raz na jakiś czas, bo nie traci swojego uroku z czasem.
0
Miejscowy
Slawekauo [ dodano: 12.07.2015 ]
Sympatyczna gra do wspólnej zabawy z dziećmi albo wśród dorosłych po kilku piwach. Kolega próbował porównywać tą grę do Agricoli... nie ma tutaj czego porównywać :). To jest prosta gra edukacyjna, a nie całkiem skomplikowana gra ekonomiczna. Ze względu na cenę to wydanie szczególnie warte jest uwagi.
3
Pisarz
Nayia [ dodano: 07.04.2015 ]
Gra, która niczym się nie różni od "pełnej" wersji poza jednym: lepszymi grafikami. Szczerze mówiąc mniejsza solidność wykonania wymieniana przez poprzednich komentujących w ogóle nie rzuciła mi się w oczy - a rysunki są o niebo lepsze i przyjemniejsze dla oka.
Kupiłam to kiedyś bratu na urodziny - do dzisiaj jest to ulubiona gierka czy to na dwie osoby, czy na większe grono, chociaż jak ktoś się uprze, żeby zamiast dążyć do celu gry, hodować np. same króliki, to można dojść do impasu, kiedy królików zabraknie XD
Fajna jest też możliwość wymyślania własnych wariantów gry, co też często robimy... (np. granie nie do osiągnięcia każdego zwierzątka, ale do ROZMNOŻENIA każdego zwierzątka)
4
Micky [ dodano: 03.01.2015 ]
Nie ma co tu dużo pisać - przyjemna gierka dla rodziny. Jest w dużej mierze losowa, dlatego każdy może wygrać, choć trzeba też pomyśleć kiedy dobrze jest wymienić zwierzątka, a kiedy lepiej kulać dalej by ktoś cię nie uprzedził w zdobyciu psa czy po prostu wygranej, ale nie ma tu strategii wygrywającej, bo nie da się zaplanować co w danej kolejce wylosujemy. W skrócie - polecam każdej rodzinie z dzieciakami.
0
Marzyciel
Dagna [ dodano: 31.12.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Wersja kieszonkowa w niczym nie odstaje od swojej starszej siostry. No, może poza wykonaniem, które nie wygląda na wytrzymałe. Jednak jest to wciąż ten sam superfarmer, który podoba się dzieciom :)
3
Ciornok [ dodano: 31.12.2014 ]
To po prostu farmer, nie ma co tu dodawać, można tylko polecić każdej polskiej rodzinie
2
Życzliwy
Tomasz "Watson" W. [ dodano: 30.12.2014 ]
Proste, łatwe, rodzinne. Mało miejsca zajmuje, lekkie. Nic więcej dodawać chyba nie ma sensu.
0
Ranny Ptaszek
Vahen [ dodano: 12.12.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Jak sama nazwa wskazuje, w tej edycji gry wszystko jest mini. Mniejsze pudełko, mniejsze kostki, mniejsze kafelki z wizerunkami zwierzątek. Nie jest to żywcem zmniejszona wersja dużego Farmera tego samego wydawcy - rysunki są inne, bardziej komiksowe. Zyskały u nas większą sympatię, niż te z dużego pudła. Jedyny mankament to grubość (trwałość) płytek. Nie są to solidne tekturki, a jedynie cienki, lakierowany brystol. Jasne, że wersja podróżna powinna być lżejsza i zajmować mniej miejsca, ale przy zarządzaniu cienkimi kafelkami trzeba bardziej uważać, żeby nie uszkodzić - co w pociągu, na kocu piknikowym czy deskach starej ławy nie zawsze się udaje.

W temacie mechaniki chyba już wszystkie zachwyty zostały napisane wcześniej. Dobry trening dla szarych komórek, sympatyczna gra matematyczna, którą lubią dzieci i dorośli też :)
3
Szczęściarz
Zbigniew2000 [ dodano: 07.12.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
O samym Farmerze napisano już tak wiele, że nie będę się powtarzał. To absolutna klasyka i obowiązkowa pozycja w polskich rodzinach:)
To wydanie jest idealne na podróże i absolutnie wystarczające. Nowa oprawa graficzna Granny mnie zresztą nie przekonuje. Więc jeśli komuś nie zależy na figurkach piesków z nowszego, większego wydania, to niech bierze to.
0
Bożyszcze
Lyla [ dodano: 02.12.2014 ]
Nie grałam w dzieciństwie, poznałam niedawno, przynieśli znajomi... niby banalne, a mi za nic nie szło rozmnażanie zwierząt, no i 90% to łut szczęścia, więc to gra dla cierpliwych :) no i oczywiście starzy wyjadacze mięli swoją strategię i wiedzieli co z czym jeść :P
0
Klaudia :) [ dodano: 08.05.2014 ]
Tak krótko, to: mała, fajna, i zabawna :)
Świetna aby ją zabrać w podróż, szczególnie na jakieś obozy z dzieciakami, gdyby pogoda miała nie dopisać :)
1
Pisarz
Tomasz Wilczek [ dodano: 15.01.2014 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Bardzo dobra gra, ucząca dzieci podstawowych działań matematycznych, a osadzona w tematyce farmy i powiększania stada - co każde dziecko uwielbia. Jedynie strasznie wkurzające jest, gdy nasze stadko zostaje w jednej chwili zjedzone przez wilka (lis zjada tylko króliki, ale wilk zjada wszystkie zwierzęta prócz konia - jeśli nie mamy jeszcze dużego psa, który by przed nim obronił). Potrafi to być dość frustrujące (no, ale jeśli komuś będzie bardzo przeszkadzało, można złagodzić zasady). W tej cenie nie ma się nad czym zastanawiać, tylko brać!
4
Mikołaj Woźniak [ dodano: 19.02.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Jedna z moich pierwszych gier w które grałem - prosta i śmieszna!
1
Adam Hryniewicki [ dodano: 17.12.2012 ]
Gra po dwóch rozgrywkach robi się bardzo przewidywalna i można bez problemu wypracować sobie strategię. Jednakże bardzo dobrze wykonane elementy co cieszy oczy i na pewno spodoba się dzieciom.
0
Emil [ dodano: 04.10.2012 ]
Rewelacyjna gra dla wszystkich bez względu na wiek.
Połączenie strategii z losowością. Uczy planowania, oszczędzania i handlu.

Jak dla mnie bomba!

Bardzo fajny pomysł na prezent.
0
Łowca
Maciej Karczewski [ dodano: 16.02.2012 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra wybitnie dla dzieci, i to raczej mniejszych, ale przy tym takich co już potrafią choć trochę liczyć. Maximum turlania kostkami, minimum strategi. Ładne, dość trwałe wykonanie. Ciekawa historia powstania gry.
0
Mateusz Piechota [ dodano: 28.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra kupiona w dwóch egzemplarzach jako prezent. Spodobała się i pozwoliła miło spędzić czas.
Oczywiście przede wszystkim podoba się młodszym graczom, ale za taką cenę i ze względu na historię jej powstania warto ją nabyć.
1
Mateusz Piechota [ dodano: 28.12.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra kupiona w dwóch egzemplarzach jako prezent. Spodobała się i pozwoliła miło spędzić czas.
Oczywiście przede wszystkim podoba się młodszym graczom, ale za taką cenę i ze względu na historię jej powstania warto ją nabyć.
2
Adam Misiołek [ dodano: 28.03.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetnie wykonana gra, miły "odstresowywacz". Zajmuje 1-sze miejsce w prywatnej top-liście 5-latki
2
Marta Podlacha [ dodano: 19.03.2011 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Komentarz mojego chłopaka: "Nic tylko siedzisz i rozmnażasz króliki!".
Gra świetna. Nawet dla jednej osoby. Więc w opisie gry powinno być "Liczba graczy: 1-6" :)
Jedyny zarzut może być taki, że zamiast zająć się pracą rzeczywiście zajmuję się mnożeniem inwentarza. Co każdemu polecam :)
1
Martyna Kudla [ dodano: 14.11.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
"Super Farmer Mini" jest jedną z najsympatyczniejszych gier w jaką grałam. Po tym, jak koleżanka pożyczyła mi ją na jakiś czas, postanowiłam sprezentować ją moim dziadkom. Wszystkim nam, gra się w nią naprawdę świetnie!
Tak, jak wcześniej pisałam gra jest fajnie wykonana (wizerunki zwierzątek są słodkie), kostki są solidne (choć dziadkowie początkowo nie rozróżniali konia od wilka ;)). Gra dostarcza, och ... mixu emocji, bo tak naprawdę wszystko zależy od rachunku prawdopodobieństwa ;).
Gra jest tak fajna, że postanowiłam podarować ją kolejnej osobie - koleżance Muzułmance pochodzącej z Azerbejdżanu (tam głównie tylko mężczyźni grają w trakcie relaksu w "Tea Housach"). Strasznie polubiła tą grę i myślę, że fajnie będzie jeśli zabierze ją do domu. Tak więc, niebawem pojawi się mój trzeci komentarz (pewnie znów na "5").
Was też zachęcam do jej kupna :).
4
Martyna Kudla [ dodano: 14.11.2010 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Grę "Super Farmer Mini", jako pierwsza zamówiła sobie (przez moje konto) koleżanka Ewa. Była zachwycona wykonaniem gry, tym jaka jest sympatyczna i jej nieprzewidywalnym przebiegiem (wszystko zależy od Twojego szczęścia). Grę można zabrać ze sobą wszędzie, bo jest mała. Jak najbardziej, jest to pozycja szczerze polecana.
1
Maciej [ dodano: 04.03.2010 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Super gra - już dla nalmłodszych miłośników gier, a i starsi świetnie się zabawią - dużo śmiechu i nieoczekiwanych zmian ról... Do piwka w sam raz...:)
0
Jarosław Kamiński [ dodano: 19.12.2008 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
rewelacyjna gra dla dzieci, mnóstwo radości i śmiechu. Zasady proste i łatwe do pojęcia nawet dla czterolatka a i rodzice się świetnie bawią.
1
Krzysztof Rudnicki [ dodano: 13.06.2008 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Sympatyczna dla dla dzieci, polecam
0
AGNIESZKA POLEWCZAK [ dodano: 02.05.2008 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Gra dotarła w jak najlepszym porządku-dla mnie i mojej rodziny jest po prostu super!!!!polecamy ja wszystkim i dużym i małym:))
1
Anita Marzec [ dodano: 17.04.2008 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Wspaniala gra dla dzieci! Polecam goraco - kupilam zachecona opiniami i nie zawiodlam sie :)
0
Aneta Kask [ dodano: 11.12.2007 ]
Gra super mój syn był zachwycony. Ja również bo dowiedziałam się że mój 4latek świetnie liczy i świetnie robi interesy.
0
Łukasz Kucharski [ dodano: 27.11.2007 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
REBEL jak zwykle nie zawiódł. Paczka przyszła szybciej niż się spodziewałem.

Co do samej gry to nie mogę jej jeszcze ocenić. Cieszy mnie natomiast to, że za pomocą kart z Coloretto mogę zagrać W Blefuja oraz Pita...
0
Mariusz Huzar [ dodano: 24.11.2007 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Tania i prosta ( dla dorosłego ) gra. Ale ja kupiłem ją dla moich dzieci i jest fajnie. Na razie mój 3-letni synek przygląda się jak gram z jego siostrą i też chciałby grać - ale niestety nie rozumie jeszcze zasad ani nie umie liczyć. Dobrze że planszówki nie starzeją się tak jak gry komputerowe.

PS. Rebel jak zwykle super.
0
MJ Halinów [ dodano: 20.11.2007 ]
Bardzo przyjemna gra ale zdecydowanie trzeba uważać żeby nie grać za często jeśli chcemy żeby się nie znudziła. Dla dzieci w podanym wieku odpowiednia, dla młodzieży i dorosłych to namiastka np. strategii więc docelowo jednak dla najmłodszych. OK wykonanie, raczej dobrze wyważony element losowy. Nie wessie na długie godziny ale nie o to w tym wypadku chodzi
0
Patrycja Delong [ dodano: 09.11.2007 ]
Oceniam produkt na: 2 - raczej słaby
Straszna nuda. Kula się tylko kostką. W nieskończoność. brrrrrr
Dzieciom może się podobać, bo kartoniki są kolorowe i z ładymi obrazkami. Tylko niestety ktoś z tymi dziećmi musi grać. Nie polecam.
0
Marzyciel
Jagoda Wojtkiewicz [ dodano: 10.10.2007 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Przesyłka dotarła szybciej niż ekspresowo. Gra świetna. Naprawde potrafi wciągnąć całą rodzinę. Polecam
0
Tomasz Stchlerowski [ dodano: 07.09.2007 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Co tu dużo pisać...
Może lepiej w punktach...

1. Dostawa
Oczywiście na wysokim poziomie... Kontakt z klientem, szybki i profesjonalny...

2. Gra
Gra sama w sobie jest losowa... ale chyba w tej grze o to chodzi...
Prowadzi się małą farmę... Można wybierać co sie będzie hodowało... Trzeba pamiętać że zawsze może przyjść wilk albo lis... i całe nasze staranie na marne...
Wygrywa ta osoba, która będzie miała na swojej farmie wszystkie rodzaje zwierząt... Niby proste ale WCIĄGA :)

3. Podsumowanie
Grę polecam dla dzieci uczących się liczyć... Choć starsze dzieci (dorośli) też spokojnie mogą spędzić wiele świetnych chwil...
Polecam produkt...
0
Adam [ dodano: 31.08.2007 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Świetna gra gdy chcemy sobie pograć ze swoimi dziećmi lub młodszym rodzeństwem bawiąc się przy tym znakomicie. Zasady łatwe do opanowania. Żetony świetnie wykonane. Pudełko twarde i głupoto odporne. Wielki pozytyw za dobrą cenę.
0
Tomasz Hendrych [ dodano: 07.08.2007 ]
Polecam, swietna zabawa dla calej rodziny i znajomych. Inteligentna, uczy i bawi.
0
Adrian Uszkiewicz [ dodano: 07.08.2007 ]
Bardzo przyjemna gra. Mozna przy niej milo spedzic czas nie stresujac sie zbytnio i nie wysilajac szarych komorek. Ot taka dobra na odstresowanie czy pogranie sobie tak po prostu. Oczywiscie czysta losowosc rzadzi ta gra.
1
Łowca
Maciej Karczewski [ dodano: 23.07.2007 ]
Gra tak bardzo losowa, że bardziej chyba nie można.
Dobra dla rodziny z dziećmi, które uczą się liczyć. Bardzo ładna oprawa graficzna. Fajny klimat. Ciekawa historia powstania gry.
0
Andrzej Janik [ dodano: 12.07.2007 ]
Gra jest tania i polska, można w nią grać całą rodziną. Taki trochę ambitniejszy chińczyk - i dobrze, bo czasem trzeba zagrać w coś, co daje rozrywkę bez przegrzania szarych komórek.
Wziąłem tę wersję, a nie dużą, ze względu na ładniejsze (moim zdaniem) obrazki - jakieś takie śmieszniejsze od tych z dużego pudełka.
0
Jan Wieremjewicz [ dodano: 09.03.2007 ]
swietna, tania, ciekawa, prosta gra i przede wszystkim gra POLSKA z bardzo ciekawym podlozem historycznym.. polecam!! dobra dla dzieciakow bo uczy liczyc, przeliczac i kombinowac..:)
0
Sebastian Wawrzyńczyk [ dodano: 22.01.2007 ]
Grę kupiłem specjalnie dla moich dzieci. Wykonanie na bardzo dobrym poziomie. Gra od razu przypadła dzieciakom do gustu. Polecam, bo oprócz zabawy gra uczy również matematyki.
0
Jan Wieremjewicz [ dodano: 25.12.2006 ]
Kiedy dostalem te gre bylem w szoku. Szo wywolalo zestawienie ceny do grywalnosci. Gra jest swietna. Cena niska. Ogolnie rzecz biorac jest to super gra na luke w zajeciach w szkole czy na uczelni, male pudelko, proste zasady ktore mozna pojac w mniej niz minute, czynia te pozycje podstawowym wyposarzeniem plecaka znudzonego studenta...:P Jedynym elementem gry ktory moglby nastreczyc male problemy sa kostki ktore po dluzszym uzywaniu moga zaczac sie scierac, ale gralem w gre 3 razy i wydaje mi sie ze nie bedzie z nimi raczej problemu... polecam wszystkim od serca...:D
0
Miłosz Meller [ dodano: 18.11.2005 ]
Gra bardzo ładna i ciekawa. Zasady gry są proste, tylko tabela wymian może sprawić problem (kto w ciągu 10 sekund policzy ile królików należy się za konia?). Rysunki na kościach są czytelne (było to moje pierwsze spotkanie z kośćmi innymi niż sześciościenne). Według mnie gra jest zbyt losowa. Gdy ktoś nie ma szczęścia w kościach nigdy nie wygra. W skali od 1 do 10 oceniłbym na 4.
0
Paweł Rydz [ dodano: 27.12.2004 ]
Doskonała gra dla dzieciaków, testowałem z trzema pociechami i bawiły się wyśmienicie. Nawet mój syn, który ma 6 lat.
0
dodaj swój komentarz
© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl