sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Pandemic Legacy: Sezon 1 (edycja czerwona)

dodano: 13.02.2017

Rewelacyjna gra. Wahałam się przed nabyciem czy wydanie tylu pieniędzy na grę, która z założenia jest jednorazowa ma sens - oj, wiele byśmy stracili gdybyśmy oparli się pokusie zakupu! Nie wiem ile godzin spędziliśmy z Pandemic Legacy, gra wciąga bez reszty i upływ czasu staje się niezauważalny. Jednak z całą pewnością był to okres czasu satysfakcjonujący w przeliczeniu na wydane pieniądze. Nie graliśmy w naszej grupie wcześniej w "zwykłego" Pandemica, więc zanim podeszliśmy do rozgrywania zakupionej gry w systemie legacy, rozegraliśmy parę partii treningowych wersji podstawowej (jest to na spokojnie do zrobienia na egzemplarzu Legacy). A samo Legacy... nie przypominam sobie, aby którakolwiek inna gra tak nas rozemocjonowała (całą grupę bez wyjątku na równi, co doprawdy jest tej gry nie lada wyczynem). Póki czekały na nas kolejne zmagania w świecie opanowanym przez choroby, zapomnieliśmy o istnieniu wszelkich innych gier i żadna nie zepchnęła Pandemic Legacy ze stołu. Naprawdę warto zakupić i dać się porwać tej grze!! Teraz czekamy na sezon 2, jakże to dobra wiadomość, że ma się pojawić jeszcze w tym roku :)

4

K2 (nowa edycja)

dodano: 10.10.2016

Bardzo dobra gra. Dziwi mnie komentarz poniżej - zasady są proste do wytłumaczenia i już przy pierwszej rozgrywce w krótkim czasie mechanizmy rozgrywki stają się jasne nawet dla graczy niedzielnych (wprowadzałam w tę grę 5 osób i wszyscy wszystko szybko łapali). Gra wciąga klimatem - czuć nad planszą emocje rywalizacji o wejście na szczyt i dramatycznej walki o przetrwanie. Góry kocham więc "musiałam" mieć tę grę w swojej kolekcji. I nie żałuję zakupu - gra się naprawdę przyjemnie! Dla miłośników gór pozycja obowiązkowa :)

6

Abyss (edycja polska)

dodano: 25.05.2016

Zanim nabyłam grę oglądałam zdjęcia i gameplaye - byłam przygotowana na to, że dostanę do ręki produkt z miodnymi grafikami. A mimo tego przygotowania i oczekiwań, gdy wyciągnęłam karty z pudełka był efekt wow - jest piękniej niż się spodziewałam! Sama rozgrywka jest dość lekka, co nie oznacza, że nie wymaga główkowania. Gra się płynnie i przyjemnie. Rozgrywka nawet przy komplecie osób jest szybka. Grywam z niedzielnymi graczami i to bardzo dobra pozycja na stół w takim gronie. Mi się podoba. Zachowałabym ją w kolekcji nawet dla samych grafik, ale na szczęście powodem jest również przyjemność z grania :) 4+/5

2

Pokaż wszystkie (18)

Ostatnio zdobyte trofea

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

I see you!

Obserwujesz czyjś profil

Ja to wszystkich lubię!

Tytuł: Życzliwy

Polubiłeś 50 komentarzy

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Mam tytuł!

Zdobycie pierwszego tytułu

Mam więcej niż kilka opinii... (20)

Tytuł: Skryba

Dodanie 20 komentarzy pod produktami

Piątka!

5 lat z REBEL.pl

Pokaż wszystkie (8)