sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Pictureka

dodano: 09.02.2020

Prosta gra, można poczerpać trochę przyjemności, ale głównie dla młodszych graczy. I to naprawdę młodszych. Już 4-latkowie mogą w to grać z powodzeniem. Dla starszych, na dłuższą metę jest nużąca. Dobre jest to, że nie jest to klasyczna gra w znajdywanie symboli. W tej grze mamy jakby trzy różne gry, które są zależne od rodzaju kart, jaki wylosujemy. W jednej wszyscy szukamy symbolu, w drugiej wszyscy szukamy, ale tylko na jednej, wybranej karcie, w trzeciej szuka jeden gracz, ale określoną ilość. To nie pozwala tak łatwo znudzić się grą. Przyjemna gra, jednak na dłuższą metę nudna. Dzieci wspaniale się przy tym bawią - 3/5.

2

Kingdomino

dodano: 09.02.2020

Bardzo fajna gra na wprowadzenie w gry planszowe. Myślę, że średnio rozgarnięte 7-letnie dziecko potrafiłoby to ogarnąć. Można też kupić jako taką krótką "poczekajkę" albo przerwę w poważniejszych tytułach. Pomimo całej prostoty zasad (opisanych na 4 czy 5 stronach), nie można grze zarzucić prostactwa. Daje nam w niektórych momentach nieoczywiste wybory z lekkim efektem "push your luck" bo nie wiemy co dojdzie następne. Może tym ruchem się zablokujemy, a może właśnie dojdzie coś, co będzie nam potrzebne. Dla fanów negatywnej interakcji też może to być jakaś opcja, bo można w Kingdomino grać uprzykrzając życie innym. Jak na kafelkową grę familijną - 5/5.

4

Western Legends (edycja polska)

dodano: 09.02.2020

Bardzo ciekawa gra z otwartym światem. Klimat wyczuwalny bardzo mocno, jeszcze podbudowany muzyką z westernów, czy różnych gier - wymiata. To oczywiście też zasługa całej otoczki graficznej, wykonania elementów itd. Mechanika jest bardzo ciekawa i właściwa dla gier przygodowych. Każdy ma inną postać, która posiada konkretne zdolności. W swojej turze mamy do wykonania trzy akcje spośród dość wielu opcji. W trakcie gry możemy rozbudowywać naszego bohatera dokupując różne bronie, wierzchowce czy przedmioty w sklepie. W sposób wolny możemy wybrać ścieżkę, którą będziemy podążać - czy będziemy stróżami prawa, czy przestępcami. W trakcie gry, w określonych sytuacjach też możemy zdecydować się przejść z jednej strony na drugą. Ciekawie rozwiązane są karty opowieści, po których spełnieniu dostajemy jakieś bonusy, a także mamy podłoże fabularne każdej z opowieści. Wiemy, co się aktualnie dzieje w naszym małym kawałku świata. Krótko mówiąc - jeżeli chcecie, w której w dowolny sposób chcecie kształtować swojego bohatera oraz poczuć klimat Dzikiego Zachodu - wybierzcie Western Legends. Dla mnie super - 5/5.

4

Pokaż wszystkie (108)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

I see you!

Obserwujesz czyjś profil

Jestem gwiazdą!

Tytuł: Gwiazda

Dziesięć osób obserwuje Twój profil

Kobieta zmienną jest

Zmiana awatara 3 razy

Pokaż wszystkie (14)