sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Agricola: Torfowisko

Oceniam produkt na: 2 - raczej słaby

dodano: 04.10.2019

Dodatek Torfowisko dodaje sporo nowości, zarówno ciekawych, jak na przykład konieczność karczowania lasów, czy ogrzewania domu, jak i zupełnie niepotrzebnych np. Konie. Ten produkt nadaje się tylko do starej wersji Agricoli. Z wydaną później wersją, dla graczy, bardzo kłują w oczy niekompatybilne komponenty. Agricola Torfowisko zawiera także nowe talie do gry. Są to jednak stare wersje kart usprawnień i pomocników, przez co powielane są błędy oryginalnej podstawki (mam 10 kart, z czego 8 daje mi bardzo niewiele, a 2 nie mogę zagrać). Te z nowszej wersji podstawki zostały przerobione pod kątem zasad, a dzięki ograniczeniu ich liczby stały się bardziej użyteczne w grze. Na Torfowisko do wersji nowszej musimy jeszcze trochę poczekać, a ponieważ prawdopodobnie będzie to również usprawniony tytul jak wersja dla graczy, oryginalne Torfowisko można z czystym sumieniem pominąć.

1

Inbetween (edycja angielska)

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 04.10.2019

Gra jest w porządku, ale tylko w porządku, bez rewelacji. Nadrabia klimatem odwołując się do serialu Stranger Things. Wykonana bardzo ładnie, z solidnymi grafikami. Jeśli chodzi o rozgrywkę to jest tu trochę gorzej. Regrywalność jest stosunkowo niewielka, a mecz z przeciwnikiem może potrwać zarówno 5 minut jak i godzinę. Przy dłuższych rozgrywkach mechanika tzw. "przeciągania liny" jest dla mnie męcząca, lecz na pewno znajdą się gracze, którzy uznają to za zaletę. Największą wadą jest cena, sama gra jest malutka, a kosztuje niemal tyle co wiele większe i bardziej rozbudowane tytuły.

0

Aeon's End: War Eternal

dodano: 04.10.2019

Solidny kooperacyjny deckbuilder bardzo dobrze sprawdzający się zarówno jako podstawka, jak i dodatek do zwykłego Aeon's Enda. War Eternal bardziej przypadł mi do gustu głównie za sprawą ciekawszych bossów do pokonania. Gra jest wymagająca i ciężko jest wygrać, dzięki czemu zwycięstwo jest bardzo satysfakcjonujące.

0

Pokaż wszystkie (19)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Ciebie też lubię!

Polubiłeś 10 komentarzy

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Galakty

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Galakta

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Pokaż wszystkie (20)