sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Sen

dodano: 21.02.2020

Łatwa i przyjemna gra karciana, z którą poradzi sobie nawet dziecko. Moim zdaniem o wiele ciekawiej gra się w 3-4 osoby - nie zawsze da się zapamiętać gdzie twój przeciwnik akurat położył 0 i można się nieźle zdziwić przy ujawnianiu kart, gdy okaże się że ukradzione zero jest tak naprawdę dziewiątką. Mimo to "Sen" świetnie się sprawdza także przy grze we dwójkę. Podobają mi się także alternatywne warianty, które urozmaicają rozgrywkę. No i te ilustracje! Są piękne i dopasowane do klimatu gry.

0

Jednym słowem

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 20.02.2020

Świetna gra imprezowo-kooperacyjna, ale też familijna. Łatwe, przejrzyste zasady, a mimo to gra jest całkowicie nieprzewidywalna ze względu na skojarzenie współgraczy. Nawet dzieci nie mają problemu ze zrozumieniem zasad (czasami tylko trzeba im wytłumaczyć znaczenie niektórych słów, bądź zmienić wybrane słowo, jednak w niczym nie umniejsza to grze). Udało mi się wciągnąć do gry nawet rodziców! Dla mnie 5/5

6

Azul (edycja polska)

dodano: 20.02.2020

Piękna! Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia (na płytki ;)). Ma proste zasady, ale nie jest prostacka. Gra się bardzo przyjemnie, trzeba w niej trochę pogłówkować. Niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, ale gra posiada także element negatywnej interakcji (którą baaardzo lubię), bo jak inaczej nazwać sytuację, w której przeciwnik zostawia ci 7 płytek koloru, którego nie możesz nigdzie dołożyć?! Podsumowując, jest to bardzo dobra gra, dająca dużo frajdy (i ciesząca oczy). Sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych planszówkowiczów. Jest także świetna do wprowadzania nowych graczy w świat gier planszowych. Polecam!

11

Pokaż wszystkie (6)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Mam nawet kilka opinii!

Dodanie 5 komentarzy pod produktami

Warmińsko-mazurskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa warmińsko-mazurskiego

Pokaż wszystkie (3)