sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Świat Dysku - Wiedźmy

Oceniam produkt na: 1 - nie spełnia moich oczekiwań :-(

dodano: 13.12.2013

W opinii mojej i naszej grupy graczy gra słaba i bardzo się na niej zawiedliśmy. Cała gra sprowadza się do rzucania kostkami i tego komu udało się lepiej rzucić. Moim zdaniem na kostkach "losowość" powinna być ustawiona na 6. W grze występują dwa "zasoby" - karty i problemy. Jednak ze względu na mechanikę decyzje strategiczne i taktyczne z nimi związane są szczątkowe. Ponieważ na końcu tury i tak zawsze dociąga się kart do maksimum to (praktycznie) zawsze opłaca się wszystkie zagrać. A od połowy gry na planszy jest już tak mało problemów, że wybór "do którego lecieć" już w praktyce nie istnieje. Grafiki w grze też nas nie zachwyciły, ale może to efekt monotonnej rozgrywki i braku chęci przyglądania się kartom? Plansz i żetony są wykonane estetycznie, ale tez bez rewelacji. Po doświadczeniach z AnkhMorpork spodziewaliśmy się od Wiedźm znacznie więcej.

9

Sabotażysta Rozszerzenie

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 24.09.2011

Świetne rozszerzenie, wprowadza nową świeżość do starej i już ogranej gry. W zasadzie powinno się nazywać "Sabotażyści 2". Mocno zmienione zasady co jest zdecydowanym plusem, bo gra nabiera nowych rumieńców. Nie jest już oczywiste, że jak ktoś zablokował tunel to jest sabotażystą - może jest geologiem i tylko przedłuża rozgrywkę? a może kopaczem przeciwnej drużyny i to on chce dojść do złota? Gra na nowo wkradłą się w łaski naszego towarzystwa, chociaż tak jak i poprzednio dopiero 8+ osób prowadzi do najciekawszych rozgrywek.

0

Sabotażysta

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 24.09.2011

Fajna gra "imprezowa", bardzo proste zasady. Pełnię swoich możliwości ujawnia dopiero przy >8 graczach, przy mniejszej liczbie bardzo szybko się nudzi. Niestety z czasem wiadomo jak grać, i znając innych graczy prawie od razu rozpoznaje się kto jest kopaczem a kto sabotażystą. Jednak w tej cenie polecam na chociaż kilkanaście bardzo emocjonujących rozgrywek.

0

Pokaż wszystkie (17)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Pokaż wszystkie (18)