sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Korrigans

dodano: 07.01.2015

Bardzo przyjemna, lekka gra familijna. Raczej dla dzieci niż dla planszówkowych wyjadaczy. Moja 4,5letnia córka domaga się co najmniej jednej partii dziennie od kilku dni (czyli odkąd "krasnoludki" u nas zagościły). Na szczęście mimo sporej losowości gra nie jest głupia i z przyjemnością spełniam jej życzenie. Wykonanie jest bajeczne - 10 figurek w pastelowych kolorach, każda inna, piękny garniec złota i żetoniki w 7 kolorach tęczy.

0

Rapa Nui

dodano: 13.03.2013

Bardzo przyjemna karcianeczka. Ładne ilustracje na kartach. Proste zasady, łatwe do wytłumaczenia początkującym graczom: z 3 kart na ręce zagrywasz jedną, za niekture trzeba zapłacić zebranym uprzednio drewnem. Następnie dobierasz kartę z jednego z 4 stosów i w zależności od odkrytej następnej karty odbywa się punktowanie lub zdobywanie surowców. Dodatkowo po zagraniu karty posągu Moai składamy ofiary bogom, a zależy od nich końcowa punktacja za karty żywności zebrane w ciągu gry. Osobiście preferuję rozgrywkę dwuosobową, bo w wieloosobowej trudno coś zaplanować. Sympatyczna i lekka, polecam!

0

Dixit 2: Przygody

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 25.07.2011

Super! Po całym wyjeździe grania w Dixita trochę się nam przejadł, dodatek dodał mu skrzydeł. Niektóre karty słabe (np. niebieska kulka albo dziewczynka zza kurtyny), ale niektóre naprawdę wypasione! A razem z jedynką można skomponować bardzo udany zestaw z samych super kart.

0

Pokaż wszystkie (29)

Ostatnio zdobyte trofea

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Granny

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Granna

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Fan Uwe Rosenberga

Zakup 3 różnych gier autorstwa Uwe Rosenberga

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

Gram rodzinnie

Zakup 10 różnych gier z kategorii "Familijne"

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Pokaż wszystkie (20)