sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


AVP USCM Marines

dodano: 29.08.2017

Figurki najwyższej jakości, bardzo szczegółowe, niewiele nadlewek, fajne dynamiczne pozy, aczkolwiek jako osoba znająca się trochę na rysunku etc. mam pewne zastrzeżenia co do proporcji ciała (długość tułowi w stosunku do nóg) ale to niuanse. Bardzo polecam. Solidne rozbudowanie i uzupełnienie sił Marines. Szkoda tylko, że Prodos do tej pory nie pokusił się o wypuszczenie zbiorczej paczki np z dowódcami - akurat też 5 by było: Sierżant, Kapitan, Porucznik, Pułkownik, i Kapitna Comandosów Waylandu.

0

AVP Alien Warriors

dodano: 29.08.2017

Ten dodatek powinien być sprzedawany w pakiecie z podstawką gry, ponieważ daje naprawdę morderczego kopa frakcji Obcych. Bez niego grający Obcymi musi o wiele bardziej się naskradać i nakombinować swoimi jednostkami, co w niektórych momentach jest bardzo trudne i frustrujące, i odbiera trochę radość z gry (fajnie się skrada i kombinuje, ale czasem człowiek chciałby też móc silnie uderzyć, co bez Warriorów jest niemożliwe). Co do jakość figurek pozostaje mi się zgodzić z przedmówcą, doskonale ujął temat.

0

AVP Weyland-Yutani Commandos

dodano: 29.08.2017

Bardzo elegancki zestaw. W moim egzemplarzu jakość odlewów bardzo wysoki, praktycznie brak nadlewek do usuwania, ręce z brońmi idealnie spasowują się z korpusami. Jedyny mankament dotyczący tego oraz innych żołnierzy do AvP to brak możliwości łatwej indywidualizacji postaci poprzez np. większa swobodę w ustawieniach dłoni, głów etc.

0

Pokaż wszystkie (24)

Ostatnio zdobyte trofea

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Pokaż wszystkie (22)