sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Star Wars: Age of Rebellion - Core Rulebook

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 07.07.2019

Dla fanów Star Wars jest to pozycja obowiązkowa. Dopracowany, piękny podręcznik z mechaniką opartą o własne kości. W środku znajdziemy komplet informacji niezbędnych do rozegrania kampanii toczących się wokół walk Rebelii z Imperium. Podręcznik jest profesjonalnie wydany i opracowany. Mechanika - innowacyjna. Świata nie trzeba nikomu przedstawiać.

0

Eksplodujące Kotki

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 07.07.2019

Gra jest zabawna, szybka i niezwykle przyjemna. Zasady są bardzo proste do przyswojenia. Rozgrywka opiera się na jednej, banalnie prostej zasadzie - nie wyciągnij z talii Eksplodującego Kotka. Jeżeli to zrobisz - eksplodujesz i przegrywać. Rozgrywkę uatrakcyjnia cały Arsenal kart akcji, wśród których znajdziemy Brodokota, czy „Nie, Nie, Nie”. Eksplodującego Kotka można czasem rozbroić (np. wskaźnikiem laserowym), ale to tylko oddala naszą zagładę - Kotek wraca do talii. Mina gracza, któremu w talii pozostały dwie karty (z czego jedna jest Eksplodującym Kotkiem) - bezcenna. Całość jest dodatkowo okraszona pięknymi, humorystycznymi ilustracjami. Świetna zabawa.

12

7 Samurajów

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 12.11.2018

Gra jest szybka, sprawna i ładnie wydana. Mechanika przywodzi na myśl granie w oczko (dobieramy karty przeciwników uważając, by nie przekroczyć maksymalnej ilości wrogów, której jest w stanie stawić czoła nasz bohater), ale po pierwszej rozgrywce sprawia to dużo frajdy. Po przebrnięciu przez instrukcję kilka kwestii pozostawało niejasnych i trudnych do opanowania, ale większość problemów zniknęła przy pierwszej rozgrywce.

1

Pokaż wszystkie (19)

Ostatnio zdobyte trofea

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Portalu

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Portal

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jestem gwiazdą!

Tytuł: Gwiazda

Dziesięć osób obserwuje Twój profil

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Pokaż wszystkie (17)