sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Hobbit: Wyprawa po skarb

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 11.05.2017

Prosta gra karciana polegająca głównie na walce dobra ze złem przy wykorzystaniu kryształków. Gracz wykłada karty bohaterów w celu pokonania kolejnych przeciwników. Grafiki na kartach dość ponure i powtarzalne, a to przecież główny element gry. Klimat słaby i po kilku rozgrywkach się nudzi, nawet mojemu 6-latkowi zaaferowanego Hobbitem. Raczej nie polecam.

0

Domek

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 11.05.2017

W grę pierwszy raz grałem na turnieju Domek na Zjavie i ku mojemu zaskoczeniu okazała się bardzo wciągająca. Niby prosta rzecz, urządzić dom a wbrew pozorom bardzo cieszy i chce się zagrać ponownie i ponownie... Grając możemy pobijać rekordy kto uzyska więcej punktów - nasz rekord to 48 :) Jedynym elementem trochę zaburzającym balans jest karta Architektka, która potrafić dać dużo punktów na końcu gry - moim zdaniem zbyt dużo - i dać wygraną graczowi, który ją posiada, ale zawsze możemy tą kartę wyjąć z talii. Wykonanie solidne i ciepłe, przyjemne dla oka grafiki. Polecam!

15

Small World (edycja polska)

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 18.01.2017

Wciągająca strategiczna gra z bardzo ładnymi grafikami i planszami dla różnej ilości graczy (od 2 do 5) w klimacie fantasy - do wyboru wiele ras posiadających własne cechy specjalne (moce) i losowo dobierane umiejętności. Wysoka jakość elementów i czytelne oraz przystępnie wyjaśnione zasady gry czynią grę dostępną już dla 6 latków (z niewielką pomocą rodziców). Każda rozgrywka ma swój niepowtarzalny klimat, na który składa się walka losowo dobranymi rasami z dodatkowymi elementami specjalnymi poszczególnych ras np. norki u niziołków, jaskinie u troli czy smok. Gra uczy podstaw strategii, dokonywania odpowiednich wyborów i logicznego myślenia. Grywając z rodziną i moim 6-letnim synem, który bez większego problemu opanował zasady gdy, uczę go podstaw matematyki (dodawanie, porównywanie wielkości liczb). Gra wciąga przy większej ilości graczy ale i przy dwóch osobach jest w pełni satysfakcjonująca. Polecam!!!

16

Pokaż wszystkie (22)

Ostatnio zdobyte trofea

Bo była promocja...

Tytuł: Oszczędny

Zakup 5 różnych produktów z kategorii "Planszówkowa okazja"

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Czytać każdy może...

Zakup pozycji z 4 podkategorii "Książki i czasopisma"

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Egmontu

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Egmont

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

Pokaż wszystkie (22)