sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Pluszaki Rozrabiaki 2w1

dodano: 11.05.2015

Gra kupiona jako prezent dla siostrzenicy. Prezent udany dodam. Skoro młodej się podoba to pewnie każdemu dziecku się spodoba :)

0

Książęta Florencji

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 11.05.2015

Bardzo dobra gra. Tak zwyczajnie bardzo dobra. Ale po kolei - wykonanie- piątka. Bardzo podoba mi się styl graficzny Lacerty. Ciekawe zbalansowanie kolorami. Elementy wykonane są solidnie- mamy tu naprawdę grube kafle, równie grube plansze zawodników. Ładne, duże pionki. Całość pozytywnego efektu psuje tylko jedna rzecz- wypraska. Nie wiem kto zmieści wszystkie elementy w niej. To chyba nie możliwe! W zestawie dostajemy również rozszerzenie co jest miłym akcentem. Co do samej gry.... Niewiele mamy interakcji między graczami. Zasadniczo skupia się ona wokół licytacji. Nie ma w tym nic złego. Po serii gier w których się tłuczemy miedzy sobą warto siąść i pobudować swoje piękne ogrody w imię nauki i sztuki. A buduje się fajnie. Dążyć do zwycięstwa możemy na różne sposoby- niekoniecznie tylko tym głównym czyli wspieraniem artystów, choć tej jest najprostszy. Mamy sporo możliwości i za to kocham tę grę. Możemy grać na rożne sposoby. Losowość jest naprawdę niewielka. Głównie liczy się planowanie i determinacja przy licytacjach. Ogólnie solidny produkt, naprawdę godny polecenia. Może posune się za daleko ale taki... klasyk w śród planszówek :)

4

MAYDAY Koszulki Standard European (59x92mm) 100

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 11.05.2015

Koszulki są ok. Po prostu ok. Kupione pod MAGNATÓW i pod KSIĄŻĘTA FLORENCJI. O ile przy tych pierwszych jest tak poprawnie o tyle przy KF mogły by być ciut mniejsze te koszulki. Dodatkowo pierwszy raz dwie koszulki zwyczajnie mi się rozerwały. :/

0

Pokaż wszystkie (79)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bo była promocja...

Tytuł: Oszczędny

Zakup 5 różnych produktów z kategorii "Planszówkowa okazja"

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Portalu

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Portal

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Pokaż wszystkie (28)