sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Yeti

dodano: 25.10.2016

Całkiem fajna gra rodzinna, miałem przyjemność zagrać na konwencie kilka partii. Bardzo ładnie wykonana, cieszy oko (choć plansza mniejsza niż wydawać by się mogło ze zdjęć). Dzieciom się bardzo podoba, i nie przeszkadza spora losowość (która można zniwelować dobrze opracowując zasady i wykorzystując farta oraz dodatkowe kafelki). Kafle pogody to super pomysł, wprowadzają trochę zamieszania, dzięki nim można również sterować delikatnie poziomem trudności. Reguły niby proste, ale jednak na początku jest trochę wątpliwości ( np co do namiotów ). Być może instrukcja to dobrze wyjaśnia (nie czytałem, polegalem na tłumaczeniu jednej osób z wydawnictwa Lucrum). Wg mnie jako gra rodzinna mocne 4 na 5.

1

Kingdom Builder: Nomads

dodano: 06.10.2015

KB to świetna gra, z pozoru bardzo proste zasady, jednakże by wygrać, trzeba się trochę nakombinować. Zmienność plansz i warunków wygranej powoduje, że gra długo długo nie będzie się nudzić. Świetne wykonanie, które cieszy oko. Rozrywka z dzieckiem potrafi być zaskakująca - mnie córka ogrywa gdy gramy z dodatkami:D Dodatki moim zdaniem są rewelacyjne - Nomadowie to konieczne wyposażenie każdego kto tę grę polubił.

0

Kingdom Builder (edycja angielska)

dodano: 06.10.2015

Świetna gra, z pozoru bardzo proste zasady, jednakże by wygrać, trzeba się trochę nakombinować. Zmienność plansz i warunków wygranej powoduje, że gra długo długo nie będzie się nudzić. Świetne wykonanie, które cieszy oko. Rozrywka z dzieckiem potrafi być zaskakująca - mnie córka ogrywa gdy gramy z dodatkami:D Dodatki moim zdaniem są rewelacyjne - Nomadowie to konieczne wyposażenie każdego kto tę grę polubił. Zakupiłem ją w wersji niemieckiej wraz z Nomads i Crossroads jeszcze zanim nastąpiło jej oficjalne wydanie w Polsce, i zanim nastąpił na nią boom - i jak się okazało był to strzał w 10! Jest to gra, która nas wciągnęła co nie miara.

1

Pokaż wszystkie (109)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Jestem gwiazdą!

Tytuł: Gwiazda

Dziesięć osób obserwuje Twój profil

Kobieta zmienną jest

Zmiana awatara 3 razy

Kujawsko-pomorskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa kujawsko-pomorskiego

Pokaż wszystkie (22)