sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


X-Wing: Gra Figurkowa - ARC-170

dodano: 28.09.2016

Jakość modelu powalająca, oczywiście pozytywnie! Masa szczegółów, świetne malowanie fabryczne, bardzo dobrej jakości tworzywo (nic się nie deformuje jak przy starych X-wingach). Cudo! Warto kupić tylko dla samego efektu WOW. W samej grze jednostka jeszcze musi udowodnić swoją przydatność, bo póki co szału nie robi. Jednak jest nadzieja na przyszłość, ponieważ unikalne połączenie astromecha z załogantem jest bardzo obiecujące.

1

X-Wing: Miniatures Game - TIE Punisher

dodano: 17.05.2016

Przepiękny model! Widok dwóch TIE Punisherów na stole robi potężne wrażenie. Niestety na wzrokowym wrażeniu się kończy, ponieważ w grze nie jest już tak dobrze. Statek ma potencjał i na pewno pojawia się częściej niż jego starszy brat TIE Bombowiec, ale jeszcze nie wygrał znaczących bitew turniejowych. Na jego przykładzie widać, że FFG nadal nie wie jak naprawić swoje błędy projektowe dot. bomb. Było by zdecydowanie lepiej, gdyby ten statek wyszedł na większej podstawce i co za tym idzie: z rabatem punktowym przysługującym dużym statkom. Mimo wszystko, nadal warto dla samego modelu!

0

X-Wing: Miniatures Game - Tie Bomber

dodano: 17.05.2016

Jeden z najładniejszych modeli do X-Winga, ale niestety zbyt rzadko pojawiający się na stołach. W rozpiskach turniejowych praktycznie nie występuje, nawet pomimo niedawnej próby poprawienia efektywności torped/rakiet (Guidance Chips). Ewidentnie ten statek nie udał się FFG, został źle zaprojektowany pod kątem samej gry (bombowiec tylko z jednym ładunkiem na bombę?!). Być może nadchodzący dodatek z Imperialnymi Weteranami uratuje ten statek.

2

Pokaż wszystkie (13)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Bo była promocja...

Tytuł: Oszczędny

Zakup 5 różnych produktów z kategorii "Planszówkowa okazja"

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Galakty

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Galakta

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Pokaż wszystkie (20)