sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Koszulki na karty Rebel (56x87 mm) "Standard USA Premium", 100 sztuk

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 05.01.2018

Bardzo solidny kawał folii. Tak można by podsumować pojedynczą folijkę z opakowania "Standard American Premium". Są rzeczywiście dwa razy grubsze od standardowych, co da się wyraźnie wyczuć w dotyku. I tu uwaga. Jeśli macie dużo kart do zafoliowania, może się okazać, że po nałożeniu koszulek objętość talii znacznie wzrośnie. Jeśli więc planujecie trzymać karty w pudełku weźcie to pod uwagę. Poza tym wykonanie, przezroczystość i spasowanie na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

0

Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 05.01.2018

Gra "Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata" to nie tylko osobna przygoda skupiona wokół budowania światowych połączeń kolejowych, ale też rozszerzenie zabawy o nowy typ środków transportu - statki. Gra staje się więc bardziej skomplikowana. Opracować trzeba nowe strategie i opanować bardziej rozbudowaną planszę. A gdyby komuś znudziła się mapa światowa, to może ją odwrócić i zagrać na terenach Wielkich Jezior Północnoamerykańskich. Zabawa świetna z zastrzeżeniem, że nowych graczy może nieco przytłaczać ogrom możliwości. Dla nich lepiej będzie zacząć od "Wsiąść do Pociągu: USA" lub , "Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy". Ogólnie polecam, bo naprawdę warto dać się wciągnąć w tę typowo familijną grę!

2

Descent: Journeys in the Dark - The Chains That Rust

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 09.10.2016

Podobnie, jak w przypadku dodatku Mists of Bilehall mam mieszane uczucia. Tak naprawdę ten dodatek nie wnosi do gry nic nowego. Jedyne, co się wyjaśniło, to dlaczego w poprzednim zabrakło nowych Bohaterów, a kampania przewidziana była tylko na jeden akt. The Chains That Rust to tak naprawdę kontynuacja Mists of Bilehall! Otrzymujemy tu co prawda fajne nowe potwory, trochę nowych plansz i kart dla Pana Podziemi, ale również karty drugiego aktu dla głównych Podwładnych Pana Podziemi. Cóż, widać FFG zdecydowało, że lepiej zarobi na dwóch małych dodatkach, niż na jednym dużym. Jeśli kupiliście Mists of Bilehall, to ten dodatek jest obowiązkowy, jesli nie... powinniście kupić oba ;-)

1

Pokaż wszystkie (55)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Fan Rebela

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Rebel

Pokaż wszystkie (31)