sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu
Miejscowy

YangObi

Gdańsk

Komentarze tego użytkownika

Zdobyte trofea

Obserwowani i obserwujący

Komentarze (20)


FFG Art Sleeves - Star Wars Lightsaber 50

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 26.11.2014

Genialna grafika. Zdecydowanie dla jasnej strony. Jakość bardzo dobra, do jakiej przyzwyczaiło nas FFG. Szkoda tylko że zestawy są po 50 koszulek. Wystarczy na deck ale na cele już nie ;/

1

Slavika

dodano: 24.11.2014

Na początku podchodziłem do tej gry sceptycznie, jednak jak się okazało, że znajomi ją mają to postanowiłem zaryzykować. Zdecydowanie się opłaciło. Ciekawy klimat oraz dość prosty do ogarnięcia system. Im więcej graczy tym weselej. Myślę, że nie raz ta gra zagości na naszym stole :)

2

Munchkin Halloween Pack

dodano: 24.11.2014

Szkoda, że nie ma tego dodatku PL ;/

0

Munchkin (edycja polska)

dodano: 24.11.2014

Zdecydowanie jedna z najlepszych gier jaki mam. Często ląduje na moim stole zarówno na imprezach jak i w rodzinnym gronie. Proste zasady, duża interakcja i masa śmiechu. Nie da się nie lubić Munchkina :)

7

Catan (Osadnicy z Catanu)

dodano: 24.11.2014

Dobra gra ekonomiczna dla początkujących. Proste zasady i duża losowość.

6

Story Cubes

dodano: 24.11.2014

Bardzo dobra gra rozwijająca wyobraźnie. Sprawdza się zwłaszcza z dzieciakami.

3

Splendor

dodano: 24.11.2014

Bardzo dobra gra, jeżeli chce się kogoś wciągnąć w gry planszowe. Gra się szybko, dzięki czemu można rozegrać kilka partii, a zasady bardzo łatwo wyjaśnić.

3

Star Wars: Gra Karciana - Poszukiwania Skywalkera

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 24.11.2014

Drugi dodatek z cyklu Hoth nie jest aż tak dobry. Zdecydowanie lepsze sety są dla jasnej strony. Otrzymamy tu bardzo dobry set "neutralny dobry" oraz Rebeliancki, dzięki któremu mamy w zasadzie 4 cele z cechą Hoth co dla rebeliantów jest zdecydowanym plusem. Warty uwagi jest również set Imperialny w którym otrzymujemy kolejne niszczyciele, tym razem z trzema czarnymi blastami. Niestety reszta wypada słabo.

1

Star Wars: Gra Karciana - Pokusa Ciemnej Strony

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 24.11.2014

Ten cykl opiera się na mocy i jest to zdecydowanie odczuwalne w każdym z dodatków. Tym razem sety są bardzo zbalansowane. Szumowiny otrzymują karty, które zdecydowanie utrudniają wygraną przeciwnika i zmuszają do zmiany taktyki. Sithowie dostają chyba najlepszy set w całym cyklu z kultową Marą Jade. Imperium natomiast nowe tanie niszczyciele, które przy przewadze ciemnej strony mocy potrafią siać nie małe spustoszenie.

0

Zombicide (edycja polska)

dodano: 24.11.2014

Kilkakrotnie grałem u znajomego i się wciągnąłem. Niestety po kilku partiach, gra robi się troszeczkę monotonna i przewidywalna. Wykonanie jest bardzo dobre, zwłaszcza ogrom figurek. Jednak cena troszeczkę odstrasza ;/

4

Wiedźmin: Gra Przygodowa

dodano: 24.11.2014

Nareszcie. Jak dobrze, że można sobie sprawić wcześniejszy świąteczny prezent ;)

1

Star Wars: Gra Karciana - Spaja wszystkie rzeczy

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 24.11.2014

Kolejny znakomity dodatek. Co prawda zabrakło tu setów dla Sithów, ale za to cała reszta frakcji otrzymuje niezłe wzmocnienie. Jedi otrzymują małego zielonego mistrza, który zdecydowanie robi się niebezpieczny jak podaruje mu się precyzyjne uderzenie. Rebelia otrzymuje coś czego brakowało w taliach na maszynach, czyli moc. Natomiast przemytnicy bardzo dobry set z Wookimi. W połączeniu z krawędzią robią się ciekawe zależności kart i całkiem dobry deck.

0

Koszulka do segregatora na 9 kart Platinum

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 24.11.2014

Jako wieloletni miłośnik gier karcianych nie wyobrażam sobie życie bez koszulek do segregatora. Zdecydowanie ułatwiają one życie nie tylko przy składaniu decków, ale również dobrze prezentują kolekcje. Jestem mega zadowolony z Platinum, gdyż są one mocniejsze od standardowych i nie było sytuacji aby, któraś z przegródek mi się rozerwała.

1

Woreczki strunowe (5 sztuk) 7 cm x 10 cm

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 24.11.2014

Zdecydowanie coś bez czego miłośnik planszówek i karcianek nie może żyć. Niby coś prostego a zdecydowanie ułatwia życie. Woreczków strunowych nigdy za wiele. Bardzo dobrze, że w ofercie sklepu można je dostać. Kiedyś miałem problem z ich znalezieniem. Teraz już wiem, że na Rebelu można zawsze polegać :)

1

Star Wars: Gra Karciana - Mrok i Światłość

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 24.11.2014

Ostatni dodatek cyklu skupiającego się na Mocy. Tym razem bardzo dobry set dla Sithów z taktykami i blastami. Dzięki temu będzie można zmienić taktykę i nie grać defensywnie jak dotychczas. Set dla Jedi, to zdecydowanie najlepsza część tego dodatku. Można bardzo fajnie pokombinować z osłonami. Imperium również dostaje ciekawy set z myśliwcami. Zdecydowanie przyda się on jak pojawi się nowy cykl.

0

Eldritch Horror: Przedwieczna groza

dodano: 16.05.2014

Nareszcie, polska wersja jest już u mnie. Zaznaczam, że jeszcze nie grałem, myślę, że to będzie najbliższy weekend. Postanowiłem jednak podzielić się pierwszymi wrażeniami. Na plusy zdecydowanie zasługuje plansza, która jest wg mnie wykonana solidniej niż w Arkham. Na pierwszy rzut oka wydaje się mało elementów jednak jest to podstawka, a jestem przyzwyczajony do masy rzeczy jak to jest w Horrorze. Zdecydowanym minusem jest wyprawka, od jakiegoś czasu Galakta stosuje we wszystkich swoich produktach beznadziejną wyprawke, która nie mieści wszystkich elementów i nadaje się tylko do wyrzucenia. Niestety, to jest duży minus. Pozytywnie zaskoczył mnie almanach, który na pewno pomorze w grze. Tak czy inaczej czas na pierwszą rozgrywkę :)

5

Star Wars: Gra Karciana - Bohaterowie i legendy

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 06.05.2014

Bardzo dobry początek nowego cyklu. Pierwszy zestaw pokazuje nam na czym będzie się skupiać owy cykl i jak dla mnie duży plus. Set dla Jedi bardzo przydatny zwłaszcza jeżeli ktoś skupia się na bohaterach. Dodatkowo widać, że twórcy gry starają się urozmaicać grę na każdym kroku.

0

Star Wars: Gra Karciana - Bitwa o Hoth

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 17.08.2013

Bardzo dobry dodatek dla Imperium i Rebelii, zwłaszcza jeżeli ktoś zamierza grać na pojazdach. Obowiązkowa pozycja dla decków bazujących na Hoth, a przede wszystkim jak zwykle genialne i klimatyczne grafiki na kartach. Jest to chyba najlepszy dodatek z całego cyklu. Zdecydowanie nie ma co się zastanawiać nad jego kupnem, zarówno przez kolekcjonerów jak i zapalonych graczy.

1

Tzolkin: Kalendarz Majów

dodano: 15.08.2013

Gra rewelacyjna. Trafiony zakup. Jeżeli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym. Gra warta swej ceny. Grałem już w każdym możliwym wariancie osobowym (ilość graczy) i w każdym z przypadków gra nic nie traci. Kolejne rozgrywki to nowe możliwości, taktyki i kombinowanie. System kół zębatych niby banalny w prostocie jest esencją tej pozycji. Polecam!

1

Horror w Arkham (druga edycja): Koszmar z Dunwich

dodano: 28.02.2013

Bardzo dobry dodatek. Wprowadza kilka zmian i przede wszystkim daje nam alternatywe po utracie poczytalności lub wytrzymałości w postaci kart ran i szaleństwa. Polecam.

1