sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Star Wars: Gra Karciana - Mroczne Czasy

Trzeci Zestaw Mocy z Cyklu Hoth
Wydanie polskie

Cena: 49.95 9.95 zł

( produkt niedostępny - sprawdź w punktach sprzedaży )


Możemy wysłać Ci powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny - wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.


(wymagane)

Wpisz swoje imię.

(wymagane)Potwierdzają się najgorsze obawy dowództwa Rebelii: na Hoth zjawiają się wysłannicy ciemnej strony. Kiedy siły Imperium przypuszczają na bazę Echo atak, Sojusz Rebeliantów nie ma wyjścia: musi stawić im czoło.

 

Mroczne czasy to zestaw Mocy do Star Wars: Gry karcianej, składający się z 60 nowych kart służących do rozbudowy istniejących talii. Star Wars: Gra karciana to gra o dynamicznych walkach, brawurowych manewrach i nowatorskim budowaniu talii dla dwóch graczy.

 

Zawiera zestawy celów 48-52.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Gra Karciana - Zestaw Podstawowy.


Podstawowe informacje 

Cena: 49.95 9.95 zł
Produkt niedostępny produkt niedostępny 


Inne produkty w tej kategorii:


Star Wars: Gra Karciana - Pustkowia Hoth

Pierwszy Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Atak na bazę Echo

Czwarty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Bitwa o Hoth

Piąty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Poszukiwania Skywalkera

Drugi Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Ucieczka z Hoth

Szósty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

 

Klienci, którzy kupili Star Wars: Gra Karciana - Mroczne Czasy, kupili również...:


Vampire: The Eternal Struggle - Heirs to the Blood - Reprint Bundle 2

The descendants of Caine are...,
cena: 109.95 zł

Vampire The Eternal Struggle - 25th Anniversary Set

Świętuj 25-lecie wampirów,
cena: 119.95 zł

Star Wars: Przeznaczenie - Dziedzictwo - Zestaw dodatkowy

Pięć losowych kart i jedna...,
cena: 11.95 zł

KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Nie ma dwóch takich samych...,
cena: 34.95 zł

KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy

Drugi zestaw startowy a w...,
cena: 109.95 zł

Horror w Arkham: Gra karciana - Dla większego dobra

Trzeci Zestaw mitów w cyklu,...,
cena: 59.95 zł


Komentarze do tego produktu:


Rom.rozanski [ dodano: 13.09.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
SUPER CENA, SUPER JAKOŚĆ !!! WYSYŁKA NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE - GORĄCO POLECAM
1
Vento87 [ dodano: 08.07.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przede wszystkim cena cena i jeszcze raz cena. Dzięki obniżce bardzo szybko i stosunkowo tanio można zdobyć wszystkie dostępne karty do tego tytułu a dla mnie jako kolekcjonera to bardzo ważne.
Poza tym dodatek do bardzo grywalnego i fajnego tytułu więc serdecznie polecam
1
Paweł Kozłowski [ dodano: 12.09.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Super nowe karty.Świetne grafiki.Dla tych co uważają że gra nie ma klimatu (Ewok atakujący gwiezdny niszczyciel?) powiem tak- coraz częściej zdarza mi się uwolnić księżniczkę Leię z Gwiazdy Śmierci przy pomocy znanej ekipy: Luke , Obi , Han (sorry Chewie).Rebel na piątkę.Szybko,fachowo i pancernie.
2
Major
Bartosz [ dodano: 20.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
W skład dodatku "Mroczne czasy" wchodzi pięć zestawów celów - po jednym dla każdej z sześciu frakcji z wyjątkiem Rebelii.
Przyjrzyjmy się zawartości:

Zestaw celu Jedi "Instynkt samozachowawczy" (kapitalna grafika na karcie celu, która zwiększa potęgę Mocy jednostek w czasie zmagań Mocy, ułatwiając uzyskanie przewagu) jest zestawem dedykowanym w celu ułatwienia zwyciężania w zmaganiach Mocy oraz czerpania korzyści z tych zmagań. Bardzo tematyczny zestaw z Mocą w roli głównej. Mamy tu dwóch Gotali, którzy będą walczyć po naszej stronie o ile Moc będzie z nami. Jest postawa miecza świetlnego, która pozwala się osłonić przez wrogimi ciosami oraz wydarzenie, które pozwala łatwo (i niespodziewanie) zwyciężyć w zmaganiach Mocy poprzez przydzielenie do nich dodatkowej, nawet wyczerpanej jednostki. Bardzo spójny zestaw o konkretnym zastosowaniu.

Tymczasem Przemytnicy i Szpiedzy przygotowują się już zapobiegawczo do ewakuacji Hoth. Karta celu (Przygotować się do ewakuacji) umożliwia cofnięcie dowolnej jednostki (także wroga) na rękę jej właściciela. To oczywiście może znakomicie ułatwić kontratak (czyli przebicie się z Hoth przez pierścień okrążenia :). W skład zestawu wchodzą dwie karty eskorty Eskadry Renegatów z cechą Ochrona, transportowiec, który przy pewnej dozie szczęścia pomoże nam w czasie bitwy wprowadzić do walki za darmo kartę jednostki o koszcie do dwóch zasobów włącznie. Jest też pamiętny strzał z działa jonowego wyłączający dowolny pojazd lub droida z walki na jedną turę. Jest wreszcie nowa karta losu (bitwa o Hoth), ktora umożliwia zadanie 1 obrażenia lub zdjęcie jednego obrażenia z dowolnego celu z cechą Hoth. Mówiąc krótko - ewakuacja!

Sithowie otrzymują cel "W służbie Imperatora", który pozwala dodać do zmagań Mocy jedną ikonę Mocy. Jest to zatem zestaw symetryczny względem zestawu Jedi - koncentruje się na zmaganiach Mocy. Prorok Ciemnej Strony sam w sobie nie jest nadzwyczajnym wojownikiem, ale za to pozwala zajrzeć w przyszłość (podejrzeć jedną kartę ze swojej talii) a jeśli Moc sprzyja Ciemnej stronie nawet powiększyć naszą potęgę (zabrać na rękę obejrzaną kartę). Telepatka Anzati to droga jednostka (4 zasoby), lecz użyteczna w walce o przewagę (trzy ikony) i potencjalnie kłopotliwa dla wroga w walce (dwie ikony taktyki). Karta "Gniew" ze znakomitą grafiką przedstawiającą Lorda Vadera pozwala zniszczyć jednostę przeciwnika o ile przegra on zmagania Mocy. I wreszcie mamy tu pchnięcie Mocą, warte dwa punkty zasobów i umożliwiające położenie dwóch żetonów skupienia na dowolnej nie unikalnej jednostce wroga (tylko w czasie swojej tury, chyba że Moc jest z nami).

Zestaw Marynarki Imperialnej ma wybitnie ofensywny charakter nakierowany na niszczenie celów wroga. Opiera się na celu Mroczne czasy dla Rebelii (mocna cecha - po odświeżeniu przeciwnik zadaje jedno obrażenie swojej jednostce lub celowi). W połączeniu z cechą tego celu do akcji wkracza niezwykle groźny pułkownik Starck i dwa pojazdy opancerzone MTV-7. Dodatkowo możemy zagrać kartę miejsca zwiększającą naszą premię za atak na cel nie broniony do dwóch oraz darmową kartę wydarzenia ciężkiego ostrzału wzmacniającej atak dowolnej jednostki. Wybitnie szturmowy zestaw.

Ostatni zestaw należy do Szumowin i Nikczemników. Cel to polowanie na Hana Solo, bardzo sytuacyjny (w pełni skuteczny o ile złapiemy Solo). Ughnaucki inżynier dostarcza jeden zasób, od biedy może atakować i naprawia nasze jednostki o ile posiada odpowiednie zasoby (czytaj: o ile coś/kogoś schwytamy). Dalej mamy dwa myśliwce Z-95 Headhunter, które są w stanie nie tylko atakować, ale porywać jednostki z ręki przeciwnika. Kolejna karta to ulepszenie spalacz z miasta w chmurach - umożliwia zniszczenie schwytanej karty o ile Moc jest po Ciemnej Stronie. Na koniec mamy wydarzenie w postaci aktywacji systemu zamrażania w karbonicie, który może zamrozić (czytaj: położyćbżeton skupienia) na maksymalnie dwóch jednostkach wroga o połączonym koszcie 3 lub niższym.

Reasumując - ciekawe symetryczne zestawy dla Jedi i Sithów zachęcające do malowniczych walk o przewage w Mocy, "lądowy/szturmowy" zestaw Imperium, defensywny zestaw Przemytników i Szpiegów i "przechwytujący" zestaw Szumowin i Nikczemników. Gracze Rebelią tym razem nie znajdą tu nic dla siebie (pomijając możliwość łączenia frakcji).
2
Wilkołak
Piotr [ dodano: 02.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Drugi dodatek, jaki zakupiłem. Uważam, że lepszy niż Search for Skywalker, którego jeszcze nie mam. Ciekawe karty, pozwalają ulepszyć talie.

REBEL jak zawsze na 6 ;)
2
Tomasz Niesobski [ dodano: 24.05.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Najnowszy dodatek znów rozwija te "najmniej ważne" frakcje - przemytników i łowców nagród. Dodatkowo po raz kolejny grafiki na wysokim poziomie.
0

dodaj swój komentarz

lub wyślij pytanie o ten o produkt