sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Dark Heresy 2ed (edycja polska)

Podręcznik podstawowy
Wydanie polskie

Cena: 179.95 zł

( produkt niedostępny - sprawdź w punktach sprzedaży )


Możemy wysłać Ci powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny - wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.


(wymagane)

Wpisz swoje imię.

(wymagane)Dark Heresy 2 edycja to gra fabularna o niebezpieczeństwie, tajemnicy i brutalnej przemocy, osadzona w dalekiej, zepsutej przyszłości świata Warhammer 40.000. Gracze przyjmują role Akolitów służących na pierwszych liniach wielkiej, tajemnej wojny, mającej na celu wykorzenienie niebezpieczeństw, które zagrażają całej Ludzkości.

 

Jako obrońcy ludzkości, Akolici wplątują się w niebezpieczne przygody w mrocznym sercu Sektora Askellon, w ponurej, dalekiej przyszłości 41-ego milenium. Działają pod dowództwem jednego z Imperialnych Inkwizytorów – niezwykle potężnych agentów poświęcających się za wszelką cenę ochronie Ludzkości. 

 

Inkwizytorzy podróżują na dalekie krańce galaktycznego Imperium Ludzkości, aby wykrywać i niszczyć różne zagrożenia i są nieugięci w swoich pościgach. Mimo że posiadają ogromną potęgę, Inkwizytorzy to wciąż tylko ludzie; nie mogą być wszędzie i przez to muszą polegać na swoich Akolitach, którzy wspierają ich w działaniach. Bycie Akolitą to posiadanie mocy, o jakiej większość ludzi nawet nie śniła. Lecz tą mocą należy władać mądrze, gdyż wykorzystanie jej w zły sposób może przynieść więcej zniszczeń, niż nieużycie jej wcale.

 

Ciężkie czasy wymagają podjęcia desperackich działań, a to są najmroczniejsze czasy jakie znała ludzkość. Imperium jest osaczone przez wrogów, tych wewnętrznych, zewnętrznych i nawet jeszcze dalszych. Tylko jedno uderzenie serca dzieli Ludzkość od wymarcia i zadaniem Akolitów jest zapewnienie, że rodzaj ludzki przetrwa, przynajmniej jeszcze jeden dzień…

 

 

Podręcznik główny Dark Heresy 2 edycja

 

Ten 448-stronicowy, kolorowy podręcznik podstawowy Dark Heresy 2 edycja zawiera wszystko, czego Ty i Twoi przyjaciele będziecie potrzebowali, by służyć Imperatorowi w Sektorze Askellon. Zasady tworzenia postaci Graczy i ich przeciwników oraz walki pozwolą Mistrzowi Gry ożywić potworną rzeczywistość Sektora Askellon. Podręcznik podstawowy Dark Heresy II może być używany zarówno do pojedynczych przygód, jak i do długich kampanii w ponurej przyszłości 41-ego milenium.

 

 

 

 

 

Przedstawienie Sektora Askellon

 

Dark Heresy 2ed przedstawia dla Akolitów nowy sektor do odkrywania, a kryje się w nim jeszcze więcej ohydności i podstępnych herezji do wytropienia i zniszczenia.

 

Askellon to starożytny rejon, starszy niż samo Imperium, a jego historia jest pełna tajemnic i kłamstw, które splamiły każde pokolenie jego mieszkańców. Na domiar złego, sektor jest przeklęty zdającą się nie mieć końca i szalejącą od tysiącleci burzą, znaną jako Pandemonium. Z każdym mijającym wiekiem, staje się silniejsza i coraz bardziej niebezpieczna, pożerając wszystko na swojej drodze jak głodna bestia.

 

Na wielu światach Askellon, od władczego Juno, przez anarchiczne asteroidy Portu Aquilla i pobożną ludność Thaur, aż po czerwone kuźnie Cerix Magnus, szaleje strach, a rosnące okrucieństwa Pandemonium zwiastują upadek sektora. Wielu twierdzi, że ludzkość doczekała się przepowiadanego Czasu Końca, i będzie potrzeba wielkich czynów ze strony Akolitów, by powstrzymać to okropne przeznaczenie, jeśli w ogóle jest to możliwe.

 

Sektor Askellon to główna część tej nowej edycji. Pozwala graczom odkrywać wyjątkowe ludy i kultury, ale także daje schronienie wachlarzowi nowych i niepowtarzalnych przeciwników. Wewnątrz sektora, gracze napotkają szereg postaci, organizacji i kultów. Akolitom nie zabraknie herezji do tropienia i likwidowania.

 

Jako że Askellon jest tłem drugiej edycji Dark Heresy, fani Sektora Calixis mogą być pewni, że cała oprawa i materiały stworzone do tamtego sektora mogą wciąż być wykorzystane do prowadzenia umiejscowionych tam kampanii z użyciem zasad drugiej edycji Dark Heresy bez większych przeszkód. Dodanie Sektora Askellon nie unieważnia materiałów dotyczących Sektora Calixis. Stworzenie Askellon daje graczom całkowicie nowy sektor do odkrywania i nowe herezje do eliminacji.

 

 

Inkwizytorzy w Askellon

 

Dark Heresy 2ed daje nam możliwość jeszcze lepszego kreowania postaci Imperialnych Inkwizytorów. Każdy Inkwizytor jest jednostką wyposażoną w środki, wolę i autorytet, by przeciwstawić się każdemu zagrożeniu, które mogłoby zaatakować Ludzkość. Bez znaczenia, czy to zagrożenie przyjdzie z wewnątrz, z zewnątrz czy może z jeszcze odleglejszych miejsc.

Leży to w jurysdykcji Inkwizytora, by obejmować dowództwo nad potężnymi armiami, by walczyć z wrogiem, któremu tylko on wie jak się przeciwstawić, lub by wydać rozkaz spalenia całego świata, tak aby skaza herezji nie zainfekowała reszty sektora.

 

Wyjątkowość Inkwizytorów leży w ich samotnym zrozumieniu prawd o wrogach Ludzkości i tylko oni mają wolę, by przetrwać i zwalczyć te zagrożenia, bez względu na koszty. Każdy Inkwizytor walczy dla Ludzkości na swój własny sposób, sam dobiera sposoby radzenia sobie z najstraszniejszymi wrogami, a to oznacza, że każdy sektor ma swoją własną, unikalną, inkwizycyjną obecność.

 

Niewielu Inkwizytorów działa w nawiedzonych regionach Askellon. A zatem, wielu Akolitów może być świadomych obecności tylko swojego Inkwizytora i mogą działać z przeświadczeniem, że jest on jedynym Inkwizytorem w całym Askellon. Ale mimo to, Ludzkości zagrażają bezliczne niebezpieczeństwa wewnątrz sektora, więc Akolici muszą bez ustanku decydować, które herezje są najważniejsze. Wiedząc przy tym, że podczas ich śledztw, inne niezliczone herezje jątrzą i psują przyszłość Sektora Askellon. Działając, często z niewielkim lub bez żadnego wsparcia, Akolici wiedzą, że jeśli zawiodą, nie będzie nikogo innego, kto powstrzyma sektor przez popadnięciem w ciemność.

 

 

Obowiązek Akolity

 

Leży to w obowiązku Akolitów, by strzec Ludzkości przed wielorakimi ścieżkami potępienia, za pomocą dymiących się bolterów lub wirusowych bomb spalających całe światy, jeśli jest to konieczne. Akolici nie mogą uchylać się od ich szlachetnego powołania, bez względu na to, jak może być niebezpieczne, gdyż jedyną bardziej przerażającą rzeczą od odległości, jakie muszą przemierzyć, by zwalczyć herezję, może być to, co nastąpi, gdy zawiodą.

 

Śledztwa doprowadzą ich do śmiertelnych potyczek ze spaczonymi mutantami, potężnymi psionikami i zabójczymi pomiotami. Akolici muszą stanąć twarzą w twarz z okropieństwami Demonów i starożytnych xeno poświęconych zwalczaniu Ludzkości jako całego gatunku, a ponad to muszą toczyć bitwy o przetrwanie pośród sieci spisków i zdrad. Prawdopodobnie największym zagrożeniem, na jakie natrafią, to inni ludzie, jako że ludzka dusza to żyzna gleba dla zepsucia. Plugawe kulty i szalone herezje przenikają przez wszystkie obszary Imperium i podejrzenie nie omija nikogo.

 

Poprzez swoje czyny, gracze i Akolici, których ożywiają, tworzą epickie opowieści, gdzie zawsze zostaje tylko minuta do wiecznej ciemności i tylko ich wspólny wysiłek może pokonać wrogów ludzkości i zażegnać zniszczeniu Imperium, przynajmniej na jeden dzień. Akolici nie mają odpoczynku, gdyż bezlik zagrożeń pragnących zagłady ludzkości jest wszechobecny. Zawsze istnieją gdzieś herezje do odkrycia, xeno do pokonania i Demony do wygnania. Być Akolitą to wiedzieć, że te zagrożenia istnieją i posiadać siłę i wolę, by z nimi walczyć, bez względu na poświęcenie. Podnieś zatem bolter i miecz łańcuchowy i wejdź w świat drugiej edycji Dark Heresy.

 

 

Dołącz do walki! Służ Imperatorowi!

 

Dark Heresy 2 edycja jest doskonała dla nowych oraz doświadczonych Akolitów, a przede wszystkim dla tych, którzy pragną zostać pewnego dnia Inkwizytorami.

 

Sektor Askellon czeka na odważnych i godnych wypleniania herezji w imię Imperatora. Oczyść jego światy z heretyków i staw kres wszelkim zagrożeniom Imperium, które staną na twej drodze. Zanieś święte światło Imperatora w ciemność i wykaż się jako jeden z jego potężnych i lojalnych Akolitów w Dark Heresy 2ed. 


 

Cena: 179.95 zł
Produkt niedostępny produkt niedostępny 


Galeria

(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć jego powiększenie)


Inne produkty w tej kategorii:


Dark Heresy 2ed: Niezbędnik mistrza gry (edycja polska)

Otrzymaj niezbędne wsparcie!,
cena: 69.95 zł

Dark Heresy 2ed: Wróg wewnętrzny (edycja polska)

Los sektora Askellon wisi na...,
cena: 94.95 zł


Klienci, którzy kupili Dark Heresy 2ed (edycja polska), kupili również...:


Dungeons & Dragons: Dungeon Master's Guide (Przewodnik Mistrza Podziemi)

Zainspiruj i rozerwij swoich graczy,
cena: 199.95 zł

Zew Cthulhu: Księga Strażnika

Pozwól się wciągnąć w niepokojący...,
cena: 194.95 zł

Warhammer FRP - Królestwa renegatów

Podręcznik Królestwa renegatów,
cena: 119.95 zł

Dungeons & Dragons: Monster Manual (Księga Potworów)

Fantastyczny bestiariusz od A do...,
cena: 199.95 zł

The Witcher RPG (edycja polska)

Gra fabularna Wiedźmin,
cena: 179.95 zł

Dark Heresy 2ed: Niezbędnik mistrza gry (edycja polska)

Otrzymaj niezbędne wsparcie!,
cena: 69.95 zł


Komentarze do tego produktu:


Groch1990 [ dodano: 31.12.2019 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Podręcznik pięknie wydany. Wspaniałe grafiki ociekające klimatem WH40K. Szkoda, ze tworcy nie pomysleli o znaczniejszym odswiezeniu mechaniki gry. Ogolnie produkt sprawia wrazenie, ze wart jest swojej ceny.
0
Wielki Brat
T0STER [ dodano: 25.04.2019 ]
W Dark Heresy gram głównie jako gracz, jednak prowadziłem kilka sesji z tym podręcznikiem i muszę przyznać że jestem zadowolony! Polecam :)
0
Weteran
Bitewny Biurokrata [ dodano: 23.07.2018 ]
Dla mnie 2ga edycja była zawodem. Choć twórcy zarzekali się, że naprawią wszystko z poprzedniej, tak na prawdę każdy jeden 'problem' który starali się załatać tworzył kilka nowych.
Dla tych, którzy nie wiedzą FFG dobrze wiedziało, że Games Workshop nie przedłuży im licencji na Warhammera 40k, tak jak nie przedłużyło im licencji na Fantasy. Druga Edycja Dark Heresy, była próbą opchnięcia jakiegoś produktu na szybko, póki tą licencję jeszcze mieli, dlatego dwójka jest robiona tak szybko i na przysłowiowym kolanie, i dlatego zawiera plejadę houseruli wziętych z forum FFG, wklejone do tej edycji często bez żadnego pomyślunku. Podczas gdy 1E było grą śledczą, dosłownie Call of Cthulhu w kosmosie, tak 2E stara się być ni to grą akcji, ni to grą śledczą, ni to narracyjną, ni to bojową. Pomieszanie z poplątaniem, które miało dogodzić jak największemu gronu ludzi, a koniec końców straciło własną tożsamość.

Niech za przykład posłuży choćby nowy system 'krytyków'. Wyrzucając 10 na kości obrażeń, zamiast jak dotąd furii, przeciwnik dostaje losowy efekt z tabeli krytyków od 1 do 5, które najczęściej i tak nic nie robią poważnego, ale wymagają śledzenia przez MG dodatkowej masy zmiennych... no bo przecież tego orka boli od 'krytyka' ręka i przez 3 tury będzie miał -10 przy używaniu jej. Co za koszmar.
5
Krecik372 [ dodano: 07.05.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Paczka dotarła w nienaruszonym stanie, posiada solidną twardą oprawę, tłumacze bardxo się postarali.
1
Dungal [ dodano: 29.03.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kawał dobrego erpega, w mrocznym uniwersum Warhammera 40k. Zdecydowanie więcej materiału niż w podstawce do pierwszej edycji, w którą też grałem. Mechanika bardziej dopracowana. Wydanie na najwyższym poziomie, poza szyciem - doradzam ostrożnie obchodzić się z tą księgą. Dark Heresy jest tak pojemnym fabularnie systemem, że nie widać końca w pomysłach na scenariusze.
2
Tzraska [ dodano: 22.02.2018 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Paczuszka zgrabna, dobrze zapakowana i nawet gwiazdę chaosu dostałem narysowaną na przesyłce ;3
Podręcznik ładnie wydany, szyty 10 razy lepiej niż koszulki z sieciówek. Ekran MG też solidny. Ogólnie bardzo na plus.

Zapraszam i polecam

Fiotr Prączewski
1
Poliglota
Lekold [ dodano: 07.12.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Rebel - przygotowanie i zabezpieczenia paczki : 12/10.
(W porównaniu do Copernicusa - niebo do ziemi.)

Odnośnie podręcznika. To już mój drugi... Drugi bo pierwszy po dwóch latach używania się rozpada. Rozpada z powodu - FATALNEGO szycia oraz grubych i ciężkich stron (kredowych).
Mechanika bez zarzutów - gra się fenomenalnie.
Oczywiście żeby dodać głębi 40 milenium trzeba doliczyć do kupna książki pokroju trylogia Eisenhorna oraz wertowanie astronomicanu czy lexicanum.
Polecam.
0
Życzliwy
Brick [ dodano: 24.08.2017 ]
Świetny podręcznik. Zakupiłem go stacjonarnie więc nie będzie oceny 5. Świetnie rozgrywa się każdą przygode na nim. Mega polecam!
0
Geraltion [ dodano: 20.08.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Poprawiona mechanika, dodali nowe systemy np. prowadzenia śledztw czy używania pojazdów w walce, sam podręcznik szczegółowy, obszerne opisy pozwalają nam dużo dowiedzieć się o wielu aspektach. Tłumaczenie jest moim zdaniem bardzo dobre i nie dostrzegłem żadnych rażących błędów. Cóż mógłbym jeszcze dodać, podobają mi się wszystkie role, przeszłości i pochodzenia, które można łączyć na różne sposoby i tworzyć nietypowych akolitów. Wykonanie jest bardzo solidne i cała książka jest pięknie zilustrowana. Ogólnie bardzo polecam wszystkim fanom WH40K, innym (mam na myśli tych, którzy nie znają ale interesują się uniwersum) również, ponieważ wszystkich potrzebnych i zarazem bardzo interesujących wiadomości o uniwersum można znaleźć w internecie.
0
Ranny Ptaszek
Headbanger [ dodano: 12.08.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Trochę zwlekałem z napisaniem tego komentarza, bo nie bardzo lubię pisać opinię na bazie okładki, zaś przeczytanie podręcznika zajęło mi nieco czasu, potem był problem, żeby zagrać bo nie lubię otwierać nowych kampanii kiedy trzeba zakończyć poprzednie. Na szczęście ostatnio udało mi się te warunki spełnić.

Po pierwsze - złe. Książka jest karykaturalnie duża, oraz dość niechlujnie sklejona. W paru miejscach mojej kopii klej się po prostu wylał na strony i przy otwarciu te się rozerwały w przyklejonych miejscach. Teraz mogę podziwiać symetryczne białe plamy na wybranych stronach. Niestety mimo to sam klej nie jest na tyle mocny by przytrzymać objętość tej knigi i tak czy siak ostatecznie podręcznik trzyma samo szycie. To duży minus, bo to tylko kwestia czasu, jak książkę trzeba będzie naprawić u introligatora.

Po drugie - dobre. Podręcznik krzyczy z każdej strony "graj we mnie", postacie robi się długo (głównie przez składanie z puzzli pochodzenia, przeszłości i roli), ale wykupione traity bardzo dużo mówią o historii postaci. Świat jak to w 40k jest miodny i pozwala na bardzo dużo - choć wymaga sporej znajomości fluffu (który dla wielu się kończy niestety tylko na spess mareens). Byłem w szoku jak dobrze zagrała mechanika społeczna. Subtelność, uznanie i wpływ same kreują sytuacje na sesji i reakcje postaci ze względu na swój charakter. Podczas czytania wydawało mi się, że ten element będzie raczej ciążył na rozgrywce (zupełnie jak Disquiet w Prometheanie), a on ją skutecznie budował. Walka jest złożona i wymaga wprawy, a także świadomości graczy co do akcji jakie chcą podjąć, ale dzięki temu potrafi być bardzo konkretna.

Ogólnie spodziewałem się gry średniej, a Dark Heresy 2ed. mocno zaskakuje tym, jak idealnie realizuje swoją wizję. Coś co często jest trudne do określenia w innych grach.
8
NoName [ dodano: 28.05.2017 ]
Świetna gra, polecam fanom warhammera 40,000. Sklep ma świetną dostawe zamówiłem i następnego dnia miałem
1
Grzegorz2010 [ dodano: 05.05.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
W skrócie jest to stary warhammer ze zdecydowanie poprawionymi zasadami i w świecie 40k, poza tym różnic zbyt dużych nie ma. Dalej są klasy postaci, rzuca się 1k100 a na początku gry łatwo jest graczy ubić :). Polecam każdemu komu nie podoba się WHRP 3 ed.
1
Lasard [ dodano: 24.03.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Gra bardzo dobra, choć nie idealna. Mechanika walki daje duże pole do popisu postaciom. Brakuje mi jakichś bardziej pasujących do niej zasad pościgów, czy prowadzenia dyskusji i przesłuchiwania bo tym też postacie często muszą się zajmować.
3
Enuya [ dodano: 24.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę zaraz po oddaniu należnej gotówki na ręce kuriera, był ciężar przesyłki, zdecydowanie przewyższający wagę standardowego podręcznika do gry RPG. Nie powinno to jednak dziwić, biorąc pod uwagę, że książka nie tylko ma grubą oprawę, ale i została wydana na solidnym, nieprzebijającym papierze. Szycie stron jest porządne, druk nie "rozłazi się", wszystkie teksty, ale też ilustracje naprawdę pasują do specyfiki świata. W dodatku wydrukowane są w sposób czytelny i naprawdę przyjemny dla oka. Niekiedy jedynie pojawia się jakaś tabelka czy notatka ze zbyt małym kontrastem, co może stanowić problem dla graczy i MG ze znacznie obniżonym potencjałem wzrokowym.
Treść książki w pełni mnie satysfakcjonuje. Mechanika wytłumaczona drobiazgowo, niekiedy wręcz za dokładnie (takie ilości tabelek i zasad zawsze mnie przerażają), gracze otrzymują cały wachlarz możliwości stworzenia swoich postaci oraz wszelkie podstawowe informacje dotyczące Imperium (jego bardziej szczegółowej historii i dodatkowych informacji muszą już poszukać na własną rękę, ale też nie jest rolą podręcznika opisywanie drobiazgowo czterdziestu tysiącleci historii).
W mojej opinii Mroczna Herezja nie jest systemem, którym warto rozpocząć swoją przygodę z grami RPG. Ma skomplikowaną mechanikę oraz niewątpliwie wyspecjalizowany i ściśle dookreślony świat, co może odstraszyć zarówno początkujących graczy, jak i niedoświadczonych MG. Jeśli jednak ktoś lubi tego typu klimaty, liznął już trochę różnych systemów i ma czas na dokładne zapoznanie się z zasadami gry, jestem przekonana, że ten podręcznik sprawi mu wiele radości.
11
Khezu666 [ dodano: 23.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetne wykonanie!
Piękne ilustracje i super system :)
2
Glesh [ dodano: 07.11.2016 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
RPG dla bardziej zaawansowanych graczy. Szczerze polecam. Interesujące uniwersum :D
3
Poliglota
Vulgrim [ dodano: 19.09.2016 ]
Dark Heresy ma swój klimat i albo się go lubi albo marudzi że system jest zbyt realistyczny. :P
Tak na poważnie, czekałem na polską wersję i jestem zadowolony. Jak na taką liczbę stron jest naprawdę mało literówek.
Zasady są do nauczenia się po części na pamięć (minusik) i mogą stanowić problem na start (psionika) ale dla napalonego Mistrza Gry to żaden problem.
Oprawa wizualna na dobrym poziomie, ale momentami ściany tekstu męczą.
O systemie Askellon dużo nie powiem, może gorszy od sektora Calixis z pierwszej edycji, ale ma Pandemonium, które jest świetną inspiracją do nowych sesji.
Najbardziej ubolewam jednak nad kwestią bestiariusza oraz pojazdów. Pierwszych jest za mało, a drugich prawie nie ma. Niestety trzeba się posiłkować własnymi tworami lub czerpać z innych RPG-ów w świecie WH40k np. Black Crusade. Szczególnie w kwestiach wyznawców Mrocznych Bogów. W podręczniku mamy taki nacisk na kultystów Nurgla, że nawet nie znajdziemy statów dla Różowego Horrora. :/
Mimo wszystko polecam jeśli ma się wolę i zapaleńców w drużynie.
6
Skryba
Kalafior [ dodano: 08.08.2016 ]
Rebel - na 6!
Podręcznik wspaniale wydany, solidny, waży tonę, może ciut mniej. Ale nie wiem, czy uda mi się coś rozegrać. Mechanika, lekko doprawiona i "unowocześniona" od czasów 2 ed WFRP, to jednak pełen absurdów archaizm. Widać to najlepiej w ograniczonym zakresie statystyk oddanych w skali procentowej - czasami różnice pomiędzy takim akolitą a space marine to 10, 15 punktów procentowych. Fakt, dodajmy ekwipunek, ale fluffowo taki uberman jakim ma być space marine ma skuteczność zwiększoną o 10 procent.
To już nie te czasy. Ale i tak wysoko oceniam, bo przecież po polsku, co w obecnych czasach jest sporym, sporym osiągnięciem.
3
Savier [ dodano: 09.06.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Solidny, znany już dobrze system, o którego wadach i zaletach rozmawiano już długo i namiętnie, zatem pozwolę sobie skomentować jedynie jakość wydania. Tłumaczenie go wymagało tytanicznej roboty ze strony wydawcy, za co należą się mu wielkie brawa i wdzięczność polskiej braci RPGowej, również utrzymanie jakości wydania anglojęzycznego FFG musiało być nie lada wyzwaniem. Oby więcej takich projektów.
6
Poliglota
Battotsu [ dodano: 09.03.2016 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Świetne wykonanie, solidny produkt dający dużo frajdy nowym jak i starym graczom. Polecam też by rozbudzić w sobie chęć poznania 41 milenium :)
4

dodaj swój komentarz | pokaż wszystkie komentarze (33)

lub wyślij pytanie o ten o produkt