sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Star Wars: Gra Karciana - Poszukiwania Skywalkera

Drugi Zestaw Mocy z Cyklu Hoth
Wydanie polskie

Cena: 49.90 9.95 zł

( produkt niedostępny - sprawdź w punktach sprzedaży )


Możemy wysłać Ci powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny - wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.


(wymagane)

Wpisz swoje imię.

(wymagane)Niestety, zamówienie na ten produkt najprawdopodobniej nie zostanie zrealizowane przed Gwiazdką. W razie wątpliwości, skontaktuj się z naszym konsultantem .

Rebelianci zakładają na Hoth nową bazę. Świadomi, że w każdej chwili może ona zostać odkryta przez imperialną sondę zwiadowczą, są gotowi do ewakuacji, nieustannie zmagając się z panującym tu surowym klimatem.

 

Poszukiwania Skywalkera to zestaw Mocy do Star Wars: Gry karcianej, składający się z 60 nowych kart
służących do rozbudowy istniejących talii. Star Wars: Gra karciana to gra o dynamicznych walkach, brawurowych manewrach i nowatorskim budowaniu talii dla dwóch graczy.

 

Zawiera zestawy celów 43-47.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Star Wars: Gra Karciana - Zestaw Podstawowy.


 

Cena: 49.90 9.95 zł
Produkt niedostępny produkt niedostępny 


Inne produkty w tej kategorii:


Star Wars: Gra Karciana - Bitwa o Hoth

Piąty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Ucieczka z Hoth

Szósty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Pustkowia Hoth

Pierwszy Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Mroczne Czasy

Trzeci Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

Star Wars: Gra Karciana - Atak na bazę Echo

Czwarty Zestaw Mocy z Cyklu...,
cena: 9.95 zł

 

Klienci, którzy kupili Star Wars: Gra Karciana - Poszukiwania Skywalkera, kupili również...:


Vampire: The Eternal Struggle - Heirs to the Blood - Reprint Bundle 2

The descendants of Caine are...,
cena: 109.95 zł

Vampire The Eternal Struggle - 25th Anniversary Set

Świętuj 25-lecie wampirów,
cena: 119.95 zł

Warhammer 40,000 Podbój LCG: Poszukiwanie Prawdy

Czwarty zestaw wojenny z Cyklu...,
cena: 29.95 zł

Vampire: The Eternal Struggle - Keepers Of Tradition Bundle 2

Czy potrafisz uszanować maskaradę?,
cena: 104.95 zł

KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Nie ma dwóch takich samych...,
cena: 34.95 zł

KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy

Drugi zestaw startowy a w...,
cena: 109.95 zł


Komentarze do tego produktu:


Rom.rozanski [ dodano: 13.09.2017 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
SUPER CENA, SUPER JAKOŚĆ !!! WYSYŁKA NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE - GORĄCO POLECAM
1
Vento87 [ dodano: 08.07.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Przede wszystkim cena cena i jeszcze raz cena. Dzięki obniżce bardzo szybko i stosunkowo tanio można zdobyć wszystkie dostępne karty do tego tytułu a dla mnie jako kolekcjonera to bardzo ważne.
Poza tym dodatek do bardzo grywalnego i fajnego tytułu więc serdecznie polecam
1
Miejscowy
YangObi [ dodano: 24.11.2014 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Drugi dodatek z cyklu Hoth nie jest aż tak dobry. Zdecydowanie lepsze sety są dla jasnej strony. Otrzymamy tu bardzo dobry set "neutralny dobry" oraz Rebeliancki, dzięki któremu mamy w zasadzie 4 cele z cechą Hoth co dla rebeliantów jest zdecydowanym plusem. Warty uwagi jest również set Imperialny w którym otrzymujemy kolejne niszczyciele, tym razem z trzema czarnymi blastami. Niestety reszta wypada słabo.
1
Paweł Kozłowski [ dodano: 12.09.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Super nowe karty.Świetne grafiki.Dla tych co uważają że gra nie ma klimatu (Ewok atakujący gwiezdny niszczyciel?) powiem tak- coraz częściej zdarza mi się uwolnić księżniczkę Leię z Gwiazdy Śmierci przy pomocy znanej ekipy: Luke , Obi , Han (sorry Chewie).Rebel na piątkę.Szybko,fachowo i pancernie.
2
Major
Bartosz [ dodano: 19.06.2013 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Dodatek "Poszukiwania Skywalkera" zawiera 5 zestawów celów: po jednym (oczywiście w dwóch egzemplarzach) dla Rebelii, Przemytników i Szpiegów, Marynarki Imperialnej, Szumowin i Nikczemników oraz jeden zestaw celów neutralnych dla JSM.

Zestaw Rebeliancki to kolejne karty związane z Hoth. Bardzo ciekawy zestaw defensywny, idealny jako obrona przeciw ciężkim bombardowaniom Imperium, by opóźnić ofensywę wroga i dać czas własnej ofensywie. Szczególnie warte uwagi są karty "Baza Hoth" (jednocześnie dostarcza punkt zasobów, wzmacnia wszystkie cele z cechą Hoth i sama uważana jest za cel z cechą Hoth, a to wszystko przy koszcie dwa). Jeszcze ciekawsza jest karta reprezentująca generator pola siłowego bazy Echo, która oczywiście generuje pole siłowe (zapas trzech osłon), a potem wraca na rękę gotowa do ponownego zagrania.

Zestaw Przemytników i Szpiegów (Mobilizacja Eskadry Renegatów) również związany jest ściśle z Hoth, a jego fundamentem jest potężna (choć droga - koszt 5) Eskadra Renegatów potrafiająca nieźle zamieszać w szeregach wroga (zwłaszcza w połączeniu ze Specjalistą od amunicji). Jest tu też karta losu (dogodny cel).

Neutralny zestaw Jasnej Strony Mocy to kolejny zestaw defensywny powiązany z Hoth, tym razem ściśle opierający się na ograniczaniu uszkodzeń poprzez wykorzystanie osłon.

Miłośnikom Marynarki Imperialnej i Gwiezdnych Niszczycieli przypadnie pewnie do gustu zestaw celu "Rozmieścić flotę". Sam cel (oraz jedna z kart wchodzących w skład zestawu) jest - jak sądzę - przeznaczony do łączenia z taliami bazującymi na okrętach flagowych, gdyż umożliwia obniżanie kosztu zagrywania tych jednostek. W zestawie znajdują się dwa przeznaczone do niszczenia celów Gwiezdne Niszczyciele Eskadry Śmierci (bardzo trudne do zniszczenia ze względu na pancerz, osłony i odporność na wydarzenia wroga). Dodatkowo mamy tu ulepszenia generujące zasoby, idealne do talii opartych na drogich okrętach flagowych.

Zestaw Szumowin i Nikczemników nie będzie raczej używany zanim do gry nie wejdzie duży dodatek poświęcony tej frakcji (oraz Przemytnikom i Szpiegom). Sam cel, rozkazy Jabby umożliwia podejrzenie ręki wroga po jego zagraniu, co może być bardzo istotnym atutem. Mamy tu też dwóch elitarnych wojowników Weequayiańskich oraz generujący zasoby - choć tylko na zagrywanie pojazdów lub droidów - pełzacz piaskowy Jawów (znakomita grafika Ralpha McQuarriego). Godny uwagi jest Pałac Jabby wzmacniający cele i generujący jeden zasób (koszt 2). Jest tu jeszcze karta wydarzenia umożliwijąca schwytanie wrogiej jednostki z ręki przeciwnika, jednak pod warunkiem, że... odgadniemy jej nazwę.

Reasumując, otrzymujemy kolejne możliwości modyfikowania talii, choć pełna moc tych zestawów zostanie ujawniona dopiero w połączeniu z pozostałymi dodatkami cyklu Hoth oraz pierwszym dużym dodatkiem. Warto zwrócić uwagę na znakomicie zrealizowane w postaci zestawów celów "wątki tematyczne", w których dany temat (np. okręty flagowe, obrona bazy) bardzo ładnie współgra z mechaniką kart. Mówiąc prościej - zestawy tworzą "moduły" synergiczne nie tylko na poziomie mechanicznym, ale także na poziomie "fabularnym". Dla fanów Gwiezdnych Wojen to bardzo miła cecha tej gry.
2
Tomasz Niesobski [ dodano: 24.05.2013 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Kolejny świetny dodatek - powoli rozwija te "najmniej ważne" frakcje - przemytników i łowców nagród.
1

dodaj swój komentarz

lub wyślij pytanie o ten o produkt