Citadel Technical - Typhus Corrosion

Akrylowa farba z serii Citadel Technical
9 opinii
  Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.Pojemnik 12ml.Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.
  1295

  Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Półprzezroczysta, błyszcząca farbka na bazie wody. Nie zawiera trujących rozpuszczalników i nie posiada drażniącej woni.

  Pojemnik 12ml.

  Typhus Corrosion została zaprojektowana by dodać do malowanego modelu wiązki oleistej rdzy. Nadaje powierzchni realistyczny efekt zużycia i znoszenia.

  Podstawowe informacje

  Waga:
  20 g

  Recenzje

  4.56
  na podstawie 9 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Citadel Technical - Typhus Corrosion  Najbardziej przydatne recenzje

  Tomasz

  Liczba recenzji: 126

  Dobry, solidny produkt

  Dobry sposób na imitację zniszczonej i przerdzewiałej powierzchni. Farbka zawiera nic innego, jak drobniutkie ziarna piasku, co po pomalowaniu daje efekt skorodowanego materiału.


  Schizoferret

  Liczba recenzji: 294

  W porządku, bez rewelacji

  Połączenie rudego washa i drobnej, rozpuszczonej w nim pasty/grubego pigmentu. Teoretycznie właśnie tak osiąga się efekt rdzy, niemniej efekt tutaj wyszedł poniżej moich oczekiwań, prawdopodobnie ze względu na małą ilość pigmentu - wygląda jak spłukana na rdzawo z drobinkami piasku, czyli ani jak mocno przerdzewiala, gnijąca powierzchnia, ani do końca jak rdza powierzchniowa. Zdecydowanie lepsze efekty uzyskiwałem specjalistycznym pigmentem i washem od Vallejo, ale do małych powierzchni (elementy uzbrojenia figurki, nie sceneria czy maszyny), ze względu na łatwą dostępność i gotowość mieszanki, może być.


  Dymitr

  Liczba recenzji: 42

  Dobry, solidny produkt

  Gesty shade wymieszany z ziarnami czegos, ale watpie ze to piaske, bo sa plaskie i dojsc szerokie czasem. Efekt ciekawy robia, ale nie polecam uzywac na ciemnych powierzchniach - nie bedzie widac efektu tej farby ;)

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie