E-Raptor: Insert do gry Nova Luna

Niezbędne akcesorium zaprojektowane do organizowania i ulepszania rozgrywki
Podziel się swoją opinią
  Połącz swój los z cyklem księżyca. Nasz wkład jest idealnym uzupełnieniem Twojej gry.e-Raptor Insert kompatybilny z Nova Luna to niezbędne akcesorium zaprojektowane do organizowania i ulepszania rozgrywki.Dzięki naszemu insertowi możesz ułożyć wszystkie elementy gry tak, aby były w porządku - koniec z bałaganem na stole podczas gry. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry.Co więcej, kiedy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal uporządkowane, gotowe do szybszej niż kiedykolwiek rozgrywki!Wkład jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Do montażu nie jest potrzebny klej . Pozwala na przechowywanie wszystkich komponentów wewnątrz pudełka. Na zdjęciach widać sugerowane ustawienia komponentów.Utrzymuj porządek w grze!Pasuje do pudełka o wymiarach: 25,0 x 25,0 x 6,0 cm
  Wydawca:
  e-Raptor
  11595

  Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w piątek


  Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Połącz swój los z cyklem księżyca. Nasz wkład jest idealnym uzupełnieniem Twojej gry.

  e-Raptor Insert kompatybilny z Nova Luna to niezbędne akcesorium zaprojektowane do organizowania i ulepszania rozgrywki.

  Dzięki naszemu insertowi możesz ułożyć wszystkie elementy gry tak, aby były w porządku - koniec z bałaganem na stole podczas gry. Koniec z szukaniem niezbędnych elementów podczas gry.

  Co więcej, kiedy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal uporządkowane, gotowe do szybszej niż kiedykolwiek rozgrywki!

  Wkład jest trwały i wykonany z wysokiej jakości HDF. Do montażu nie jest potrzebny klej . Pozwala na przechowywanie wszystkich komponentów wewnątrz pudełka. Na zdjęciach widać sugerowane ustawienia komponentów.

  Utrzymuj porządek w grze!

  Pasuje do pudełka o wymiarach: 25,0 x 25,0 x 6,0 cm

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • elementy do samodzielnego złożenia insertu pasującego do gry Nova Luna

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń E-Raptor: Insert do gry Nova Luna





  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również