Kapcie Cthulhu

Przedwieczne kapcie
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
Podobno najlepszym prezentem z wycieczki w góry są Góralskie Kapcie. Idąc tą logiką, najlepszym prezentem z jakiejkolwiek wyprawy (czy to w rzeczywistości, czy też w wyobraźni) są Przedwieczne Kapcie Cthulhu! Cieplutie. Milutkie. Rozmiar uniwersalny. Nadaje się do każdego systemu RPG. Najlepsze są jednak do czytania prozy Lovecrafta! Uwaga: Kapcie czują się niesamowicie dobrze w towarzystwie z Cthulhu Ski Mask oraz Pacynkami Cthulhu :)
13995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podobno najlepszym prezentem z wycieczki w góry są Góralskie Kapcie. Idąc tą logiką, najlepszym prezentem z jakiejkolwiek wyprawy (czy to w rzeczywistości, czy też w wyobraźni) są Przedwieczne Kapcie Cthulhu!

Cieplutie. Milutkie. Rozmiar uniwersalny. Nadaje się do każdego systemu RPG. Najlepsze są jednak do czytania prozy Lovecrafta!

Uwaga: Kapcie czują się niesamowicie dobrze w towarzystwie z Cthulhu Ski Mask oraz Pacynkami Cthulhu :)


4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kapcie Cthulhu


Najbardziej przydatne recenzje

Patra999

Liczba recenzji: 47

to coś dla mnie :)


Pizystrat

Liczba recenzji: 211

Dobry, solidny produkt

Kapcie bardzo fajne, ciepłe na gumowej podeszwie. Jak spojrzymy na stopy, widzimy jak Ktulu spogląda na nas. ;) Trzeba mieć tylko na uwadze, że są też strasznie wielkie - nie polecam dla drobnych osóbek, bo mozna się dosłownie potknąć o własne stopy.


Piotr

Liczba recenzji: 2

Jak dla mnie ideał :)

Ekstra prezent dla fanów Lovecrafta!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie