Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory

Zestaw 20 kości K6
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (5)
Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką? Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych. Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.
Wydawca:
Games Workshop
2495

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Turlać! Turlać! Czy istnieje przyjemniejszy dźwięk od odgłosu dwudziestu K6 turlających się po blacie, by zadecydować o kierunku w jakim potoczy się bitwa? Pewnie istnieje, ale po co szukać, skoro Komplet Kości Citadel jest zawsze pod ręką?

Ten uniwersalny zestaw dwudziestu K6 o mniejszych rozmiarach (12mm) niż standardowe kości spotykane w grach, z czaszką wytłoczoną w miejscu 1 (rzucanie jedynek przeważnie kończy się porażką, a ta - śmiercią - stąd czaszka - symbol śmierci - efekt wyrzucenia 1 na kości) jest podstawowym elementem wyposażenia każdego fana gier bitewnych.

Kostki umieszczone są w przezroczystej kostce (kostkocepcja?) z zatrzaskiem, która chroni je przed zagubieniem i żywiołami.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 20 kostek sześciennych
Zestawy dostępne są w różnych kolorach, niestety nie możemy dać gwarancji, że upragniony kolor jest aktualnie na stanie i możemy go wysłać. Dlatego prosimy o podanie w komentarzu wyczerpujących informacji co do preferencji kolorystycznych i instrukcji, czy mamy realizować zamówienie w przypadku braku upragnionych barw.

5.00
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Komplet Kości Citadel - 12mm - Oczka - Różne Kolory


Najbardziej przydatne recenzje

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Najladniejsze kosci na rynku


Krzysiek

Liczba recenzji: 155

Jak dla mnie ideał :)

Świetne kości - małe, ale nie za małe, więc idealnie nadają się do wszelkich gier gdzie używa się kości garściami. U mnie goszczą na stole przy każdej partii Eldritch Horror i Zombicide.


HadesEye

Liczba recenzji: 73

Jak dla mnie ideał :)

Świetny zestaw kości za naprawde małe pieniądze.
Idealnie nadają się do gier takich jak Shadowrun czy Eldritch/Arkham Horror. Cały zestaw mieści się w jednej dłoni, co sprawia że nawet rzuty 20 koścmi nie stanowią żadnego problemu.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie