Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: Mata do gry

Papierowa mata do gry w formacie A1
1 opinia
  Czas zbadać kryjówkę kultystów! Zestaw zawiera ogromną, dwustronną matę taktyczną w formacie A1. Mata wykonana jest z kredowanego papieru o gramaturze 135 g i całkowitym rozmiarze 59,4 x 84,1 cm. Mata nie jest składana tylko rolowana jak plakat – aby nie powstawały linie łamania. Mata dostarczana jest w solidnej tubie o długości 63 cm.Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: mata do gry jest stworzona na podstawie 2 zestawów kart Wchodzę Tam! – Leśnego Traktu i Mrocznych Podziemi. Składa się ona z grafik opartych o te 2 zestawy, jednak w odświeżonej i połączonej wersji, zawierającej wiele nowych elementów. Zawiera ona w sobie układ 24 połączonych graficznie kart na każdej ze stron - a więc w sumie 48 kart zawierających łącznie 1200 jednocalowych pól.Wchodzę tam! to zestawy do tworzenia map taktycznych wykorzystywanych w różnych grach fabularnych. Na obszarach maty możesz postawić figurki lub znaczniki, które najczęściej reprezentują bohaterów graczy i wrogów.Mapy takie znakomicie sprawdzają się w momentach gdy scenariusz gry RPG przewiduje starcie, zasadzkę, penetrację terenu lub jakiegoś pomieszczenia.Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: mata do gry można obrócić na drugą stronę i po zakończeniu rozgrywki na powierzchni można pozwolić bohaterom spenetrować także podziemia lokacji.
  Wydawca:
  Wydawnictwo Orth
  3495

  Dostępnych 19 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka w poniedziałek


  Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Czas zbadać kryjówkę kultystów! Zestaw zawiera ogromną, dwustronną matę taktyczną w formacie A1. Mata wykonana jest z kredowanego papieru o gramaturze 135 g i całkowitym rozmiarze 59,4 x 84,1 cm. Mata nie jest składana tylko rolowana jak plakat – aby nie powstawały linie łamania. Mata dostarczana jest w solidnej tubie o długości 63 cm.

  Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: mata do gry jest stworzona na podstawie 2 zestawów kart Wchodzę Tam! – Leśnego Traktu i Mrocznych Podziemi. Składa się ona z grafik opartych o te 2 zestawy, jednak w odświeżonej i połączonej wersji, zawierającej wiele nowych elementów. Zawiera ona w sobie układ 24 połączonych graficznie kart na każdej ze stron - a więc w sumie 48 kart zawierających łącznie 1200 jednocalowych pól.

  Wchodzę tam! to zestawy do tworzenia map taktycznych wykorzystywanych w różnych grach fabularnych. Na obszarach maty możesz postawić figurki lub znaczniki, które najczęściej reprezentują bohaterów graczy i wrogów.

  Mapy takie znakomicie sprawdzają się w momentach gdy scenariusz gry RPG przewiduje starcie, zasadzkę, penetrację terenu lub jakiegoś pomieszczenia.

  Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: mata do gry można obrócić na drugą stronę i po zakończeniu rozgrywki na powierzchni można pozwolić bohaterom spenetrować także podziemia lokacji.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • papierowa, dwustronna mata do gry o wymiarach 59,4 x 84,1 cm
  Waga:
  200 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wchodzę tam! Kryjówka kultystów: Mata do gry

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie

  Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również