sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Legend of the Five Rings: Seekers of Wisdom

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 22.10.2019

Produkt zgodny z oczekiwaniami. Karty zapakowane inaczej niż były kiedyś, teraz są w mniejszym plastikowym pudełku (podobnie jak małe dodatki do Arkham Horror LCG, tyle że bardziej płaskie pudełeczko). Do kart dołączona miniksiążeczka z opisem dodatku i krótkim opowiadaniem. Szybka wysyłka, staranne zapakowanie.

0

Pory roku (Seasons)

dodano: 20.07.2019

Przepięknie wykonana, szybka gra. Instrukcja napisana bardzo przystępnie. Przed spotkaniem ze znajomymi, nikt wcześniej nie czytał zasad, przeczytaliśmy na miejscu. Czytanie zasad i cała rozgrywka zajęły łącznie dwie godziny, to według mnie bardzo przystępnie i względnie szybko. Gra średniozłożona. Dobra dla zaawansowanych graczy, sprawdza się też jako tytuł wprowadzający początkujących gracz w zawiły świat karcianek (tworzenia kombosów, składania talii itd.) Rozgrywka estetycznie przyjemna, szybka, tury graczy są szybkie, nikt za długo nie czeka. Duże kości są przecudowne, świetnie leżą w ręce :) Gra niby losowa ze względu na kości, ale można na kilka spososób tą losowością sterować :)

0

Wirus!

dodano: 20.10.2018

Wciągająca, szybka gra imprezowa. Idealna po długim, męczącym dniu w pracy. Minimum zasad, a sporo zabawy zwłaszcza gdy chorobom nadaje się nazwy. Wirus joker to był u nas Jerry, choroba mózgu to kleszcz Eustachy, choroba kości to Pchełka, a dwugłowy pasożyt żołądka otrzymał imiona Bob i Bob :D

0

Pokaż wszystkie (20)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Ciebie też lubię!

Polubiłeś 10 komentarzy

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Pokaż wszystkie (17)