sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Osadnicy: Narodziny Imperium

dodano: 15.04.2018

Bardzo dobra gra. Kupiona z myślą o graniu głównie w dwie osoby. W tym celu sprawdza się bardzo dobrze. Każda rozgrywka jest inna i zdecydowanie lepiej się gra po kilku pierwszych partiach w trakcie, których głównie uczy się kart i frakcji. Na razie nie próbowałem jeszcze dodatków ale już rozglądam się za kupnem:) Lekkim minusem gry jest to że zarówno w instrukcji jak i na kilku kartach są błędy. Trzeba przejrzeć fora czy stronę producenta żeby przeczytać erraty i sprostowania oraz wyjaśnienia do niektórych zasad. Ogólnie jednak gra stoi na najwyższym poziomie. Dla mnie 10/10

1

Wsiąść do Pociągu: Europa

dodano: 02.04.2018

Klasyka. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów planszówek. Super gra dla początkujących osób. Bardzo prosto wprowadzić nowych graczy. Wiele wieczorów nad nią spędziliśmy i jeszcze nie jeden raz do niej wrócimy. Jak dla mnie ocena 5/5.

7

O mój zboże!

dodano: 02.04.2018

Bardzo fajna gra karciana. Początkowo wydaje się skomplikowana. Po obejrzeniu kart i przeczytaniu instrukcji tylko troszkę się rozjaśnia. Ale wystarczy zagrać kilka kolejek z instrukcją i staje się bardzo prosta. Jak już ktoś potrafi grać bardzo łatwo przeszkolić nowych graczy. Sama gra wciąga bardzo. Jak dla mnie super. Do tego małe pudełko. Można zabrać ze sobą wszędzie.

1

Pokaż wszystkie (3)

Ostatnio zdobyte trofea

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Lubią mnie!

5 osób polubiło Twoje komentarze

Mam marzenie

Dodanie produktu do listy życzeń

Mam swoją opinię!

Dodanie komentarza pod produktem

Roczek!

Rok z REBEL.pl

Pokaż wszystkie (6)