sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Dungeon Saga: Grobowiec Króla Krasnoludów

dodano: 30.01.2018

Jak dla mnie 3 - bez rewelacji. Mechanika jest prosta i to mi się podoba, lubię gry z łatwymi do zapamiętania zasadami, gdzie rozgrywka jest szybka i nie trzeba co chwilę zaglądać do podręcznika. Wydanie gry też jest na plus - pudełko jest ładne, modele dobrze wykonane (choć niestety w moim zestawie prawie wszystkie były powykrzywiane z racji sposobu ich upchania). Jednak głównym minusem gdy jest brak regrywalności - wszystkie scenariusze są "sztywne", z góry wiadomo co jest w skrzyniach, jaki jest układ mapy, kto gdzie stoi. Po jednym ukończeniu przygody nie ma po co do niej wracać, bo będzie wyglądała praktycznie tak samo. Mała jest też różnorodność kart dla Mistrza Podziemi. Poza tym aż prosi się wprowadzenie zasad pełnej kooperacji bez MP. Rozwój postaci też nie daje satysfakcji, bo nie ma przy tym żadnych wyborów. Generalnie jestem zawiedziony. Zagrałem kilka razy, a teraz gra leży w szafie.

0

Karciane Podziemia

dodano: 18.01.2018

Jak dla mnie gra zasługuje na ocenę 5. Świetnie nadaje się do gry w pojedynkę, jak i dla dwóch graczy. Początkowo zasady mogą się wydawać złożone, ale po 1-2 partiach okazują się całkiem proste, a jednocześnie dają sporo możliwości kombinowania. Genialnym pomysłem w mojej ocenie jest to, że każda karta ma wiele znaczeń - jest zarówno kartą spotkań, przedmiotem, umiejętnością, doświadczeniem, jak i upływającym czasem. Niektórych może zrazić wysoki poziom trudności oraz spora losowość (czasami pomimo wielu posiadanych kostek rzuty tak nie wychodzą, że nie da się z takimi wynikami nic zrobić). Uważam, że cena gry powinna być trochę niższa, jednakże warto ją kupić nawet w obecnej cenie. Szczerze polecam!

0

Tanks: Pantera kontra Sherman - Zestaw Startowy

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 01.09.2017

Bardzo dziwi mnie tak niska ocena tej gry. Nie bardzo rozumiem, dlaczego osoba, która w swoim komentarzu napisała, że ogólnie ocenia produkt na 5, a jedynie wykonanie na 2 wystawia ogólną ocenę 2. Zarzut, że trzeba dokupić dodatkowe czołgi, by w pełni cieszyć się grą też jest dziwny, w końcu to gra bitewna. Ja oceniam tą grę na 4. Zasady są bardzo proste i przejrzyste (choć zdarzyło się kilka drobnych niejasności), dzięki czemu można je wytłumaczyć w 5 minut. Z ich pojęciem nie będą miały problemów osoby, które nie mają doświadczenia w tego typu grach. Sama rozgrywka jest szybka, pojedyncza bitwa trwa 20-30 min, nie potrzeba też wiele czasu, aby przygotować wszystko do gry. Modele są wykonane starannie, są szczegółowe, dobrze dopasowane, ich złożenie nie jest problemem. Minus jest taki, że są one trochę zbyt delikatne i lekkie jak na modele do gry. Przy sklejaniu dobrze jest je dodatkowo czymś obciążyć. Porównałbym tą grę do X-Winga, który został trochę uproszczony i przeniesiony w realia II Wojny Światowej. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu, a w szczególności początkującym graczom.

3

Pokaż wszystkie (14)

Ostatnio zdobyte trofea

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Ciebie też lubię!

Polubiłeś 10 komentarzy

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Pokaż wszystkie (22)