sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Carcassonne: Amazonas

dodano: 22.10.2017

Może nie moja ulubiona wersją Carcassonne, ale czołówka. Graficznie przepiękna, jak inne w Around the World Series. Motyw wyścigu jest rewelacyjny i wprowadza nowy wymiar.

0

Jak Malować Modele Citadel

dodano: 22.10.2017

Kupiłem niedawno tą książkę i choć nie żałuję to nie polecam. Nie chodzi nawet o to, że online dostępne są gigantyczne zasoby dotyczące tego tematu, włącznie z oficjalnym kanałem Warhammer TV. Książka może być przydatna tylko dla zupełnie początkujących a takich może wprowadzać w błąd bo bardzo się zestarzała. Od napisania książki modele Citadela bardzo się poprawiły, mają znacznie więcej detali. Paleta farb Citadela bardzo się zmieniła, pojawiły się nowe kolory oraz zupełnie nowe typy farb oraz pędzle i techniki. Lord Podsumowując nie polecam póki GW nie weźmie się za nową wersję książki.

3

Feldherr Zestaw Gąbek na figurki Space Hulk

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.10.2017

Dodaję opinię, ale wygląda na to, że kupiłem ostatnią sztukę. Mój poprzednik chyba miał na myśli 3-4 mm. 3-4 cm to pół pudełka. Jak rozmyślnie zapakuję to pokrywa odstaje na jakiś centymetr. Oczywiście po długim wieczorze grania nie zawsze się chce i wtedy odstaje na kilka centymetrów. Generalnie w przypadku większości insertów trzeba się z tym pogodzić. Ostatecznie nie wyobrażam sobie Space Hulka bez tego insertu, po prostu trzeba to doliczyć do ceny gry. Przenoszenie masy pięknych figurek razem z ważącymi tonę kafelkami to gwarantowana katastrofa bez insertu. Dodatkowo zrobiłem sobie z pianki mini insert na żetony.

1

Pokaż wszystkie (15)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Dolnośląskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa dolnośląskie

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Galakty

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Galakta

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Pokaż wszystkie (31)