sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Magic The Gathering: War of the Spark - Booster

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 11.06.2019

War of the Spark jest kolejną odsłoną Magicka, kontynuującą dzieło wszystkich poprzedzających setów - zadaniem ich wszystkich jest i była gwarancja frajdy, nie ważne czy przez kolekcjonerstwo czy też grę. I trzeba przyznać, że WAR z powierzonego zadania wywiązuje się śpiewająco - nowe ciekawe mechaniki (np. Amass), parę doskonałych powrotów (np. Proliferate) i spory przełom - planeswalkerzy powszechni niemal niczym kreatury - przynajmniej jeden w każdym boosterze! Typ kart niegdyś uznawany za rarytas i luksus, dziś staje się czynnikiem definiującym cały Standard. Lecz nie tylko Standard, poziom mocy tego bloku jest momentami tak absurdalnie wielki, że jego wydanie już zdążyło wpłynąć również na inne formaty, jak choćby Modern! A wszystko okraszone wspaniałymi artami, reprintami starych znajomych (nowy art dla Ajani's Pridemate, częstego gościa w białych aggro i podobnych tworach) i wciągającą historią, opisującą losy planeswalkerów towarzyszących nam od bardzo dawna - jak Gatewatch poradzi sobie z inwazją Nicol Bolasa na Ravnicę? Polecam każdemu fanowi

1

Magic The Gathering: Ravnica Allegiance - Deck Builder's Toolkit

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 11.06.2019

Deckbuilder's Toolkit to mój ulubiony produkt M:tG. Spory zestaw kart w rozsądnej cenie, w środku 4 boostery plus stos kart predefiniowanych (przynajmniej częsciowo) pozwala na nie tylko zwiększenie kolekcji czy przekrojowe zapoznanie się z danym blokiem - to przede wszystkim możliwość poznania kilku nowych archetypów (bądź wzmocnienie starych) w przypadku tworzenia własnej talii. Oczywiście nie ma co liczyć na stworzenie turniejowego deck'u tylko z jednym takim zestawem, jednak jest to świetny start. Ponadto Ravnica to mój ulubiony plan w Magicu, więc krótko - polecam gorąco każdemu zbieraczowi z inklinacjami do tworzenia talii!

0

Magic The Gathering: Guilds of Ravnica - Selesnya Theme Booster

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 28.02.2019

Zawartość boostera jest nieco rozczarowująca - naiwnie oczekiwałem dwukolorowych kart, podczas gdy większość to "monocolory" jedynie pośrednio pasujące do stylu gry każdej z gildii. Ponadto w każdym znaleźć można było kartę z kodem do odblokowania wirtualnych boosterów w MtG:Arena - jednak, jako że zamówiłem dwa takie boostery, okazało się, że jeden z kodów nie działał (były identyczne). Przesyłka jak zwykle perfekcyjna. Podsumowując - dodatek do kolekcji całkiem znośny, choć rozminął się nieco z moimi oczekiwaniami.

0

Pokaż wszystkie (9)