sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Komplet Pathfinder - Carrion Crown

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.04.2017

Kości super. Idealnie pasują do klimatu mrocznych sesji! Choć jest jedna malutka wada. Mianowicie przy słabym świetle świec niektóre liczby są słabo widoczne. Można sobie z tym poradzić lekko je malując na biało.

0

Eldritch Horror: Przedwieczna groza

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 04.05.2016

Powiem tak: Gra jest mega fajna. Nie jest to jednak imprezowa gra ale w sam raz do spotkania się w gronie znajomych którzy lubią planszówki z klimatem. Kooperacja jest o niebo lepsza niż w Robinsonie i gra jest ogólnie ciekawa. Zagrałem kilka razy i póki co nie zapowiada się na nudę. Jedyny mankament to to że trzeba się dokładnie zapoznać z instrukcją, bo w grze bardzo ważna jest kolejność deklaracji rozpatrywania zdarzeń, ale nie mogę tego przedstawić jako komplikacja która wpłynie na moją ocenę:) Polecam!

8

Łowcy Skarbów

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 20.04.2016

OK powiem tak: Gra jest szybka i przyjemna. Zasady są proste ale kilka drobnych rzeczy zostaje niedopowiedziane, (nie wiem czy to wynika z polskiego tłumaczenia zasad czy też nie) dlatego warto ustalić sobie zasadę stołu przed grą żeby później nie było niedomówień. Madźikowcy nie będą mieć z tą grą żadnego problemu. Ja osobiście walnąłem gafę przy kolejności. Nie "wydedukowałem" z instrukcji że wpierw trzeba rozpatrzeć wszystkie krainy zanim zaczniemy rozpatrywać gobliny:) Ale ogólnie Mocne 4! Gdbymym mogł to nawet 4.5 :). Jedna z tych gier które nie urwie wam dupy ale na pewno wniesie kupę śmiechu podczas gry i sprawi że będziecie się dobrze bawić! Przesyłka jak zwykle bez zarzutów następnego dnia zawitała w me progi solidnie zapakowana i kompletna.

7

Pokaż wszystkie (14)

Ostatnio zdobyte trofea

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Czas na imprezę

Zakup 3 różnych gier z kategorii "Imprezowe"

Gołąb na dachu...

Zapisanie się do powiadomień o zmianie dostępności 3 produktów

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Mam nawet kilka opinii!

Dodanie 5 komentarzy pod produktami

Mam tytuł!

Zdobycie pierwszego tytułu

Nie płacę za dostawę!

Złożenie zamówienia z darmową dostawą

Pokaż wszystkie (12)