sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


CP2020 - Chrome Book

dodano: 08.03.2008

Całkiem użyteczny dodatek, wprowadza trochę świeżości na sesjach CP. Jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia to taka-sobie wytrzymałość samego podręcznika [jest klejony i po dość intensywnym użytkowaniu zaczął się rozklejać] . no Oprawa graficzna też trochę już straszy [ah te stare wydania] ale, od czego w końcu mamy wyobraźnie? ;) Przesyłka bez problemowo, jak zawsze.

0

dodano: 08.03.2008

Książka całkiem niezła, dla tych którzy przeczytali I tom trylogii [która teraz dziwnym trafem otrzymała czwartą część ale to inna bajka :P pozycja obowiązkowa. Przesyłka jak zawsze profesjonalne - na czas, bez jakichkolwiek komplikacji.

0

Monastyr: Gambit Złotego Króla

dodano: 23.01.2007

Nie chce być zbyt krytyczny dla Portalu, ale to chyba nie jest najlepsza wydana przez nich przygoda. Nie jest zła - ale.. hmm czegoś jakby jej brak. W pewnych momentach troche aż nazbyt liniowa i przewidywalna. Szczerze przyznam, że spodziewałem się czegoś bardziej obiecującego, czytając zamieszczony powyżej 'krótki opis'. Sam pomysł na scenariusz aczkolwiek jest dość interesujący - po paru przeróbkach gra może nabrać barw. Nie czuje się jednak rozczarowany lub co gorsza "obdarty z kasy" - 16 złoty za 32 całkiem nieźle wykonane strony to uczciwa cena. Jak ktoś nie jest zbyt wybredny pod względem fabularnym to jest to przygoda dla niego. Ogólna ocena 5/10.

0

Pokaż wszystkie (13)

Ostatnio zdobyte trofea

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Dolnośląskie gra!

Adres podany w profilu jest z województwa dolnośląskie

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Jubileusz

Tytuł: Weteran

10 lat z REBEL.pl

Ktoś podziela moje zdanie

Pierwsza osoba polubiła Twój komentarz

Ładnie wyglądam?

Dodanie awatara do profilu

Mam nawet kilka opinii!

Dodanie 5 komentarzy pod produktami

Pokaż wszystkie (11)