sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Tarot - The Labyrinth Luis Royo

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 30.11.2016

Znalazłem bardzo ciekawe połączenie solo rpg - dungeon crawl z pasjansem - Dungeon Solitaire: Labyrinth of Souls autorstwa Matthew Lowesa. Ta gra wymaga zastosowania talii do Tarota - autor stworzył własną dedykowaną, bardzo piękną i pełną odniesień do fantasy. U nas nie jest za bardzo dostępna niestety. Ale talia Labirynth od L Royo również pasuje idealnie klimatem do tej rozgrywki. Wykonanie jest po prostu fenomenalne

0

Lamentations of the Flame Princess Player Core Book: Rules & Magic

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

dodano: 03.11.2016

Retroklon mechanicznie najmocniej przypominający B/X Moldava czyli tym samym też Labirynth Lord. Mimo niewielkich rozmiarów książeczka daje MG całkiem sporą mnogość opcji. Dochodzą natomiast elementy pozwalające prowadzić rozgrywkę w realiach XVI wieku, czyli z bronią palną. No i oprawa graficzna - zamiast typowego dla retroklonów stylizowania na prymitywizm pierwszych edycji, zanim do pracy wzięli się fachowcy pokroju Elmore mamy tu bardzo wysokiej klasy ilustracje, zarówno te kolorowe jak i czarno-białe. Wszystkie niemal są niepokojące, brutalne, krwawe i zdecydowanie dla dorosłego czytelnika choć też bardzo inspirujące i klimatyczne. Twarda oprawa z podstawowymi tabelami MG po wew stronie. Brak startowej przygody, ale na DriveThruRPG dostępne są za co łaska dwa obszerne moduły The Doom-Cave of the Crystal-Headed Children i Better Than Any Man.

1

Story Cubes

dodano: 20.10.2016

Dla ludzi lubiących sandboksy to zwyczjanie najlepszy sposób na losowanie abstraktów do kieowania narracji. Ponadto powstał cały system RPG na nich oparty StoryCube: The Roleplaying Game od Creepy Assasin.

1

Pokaż wszystkie (19)

Ostatnio zdobyte trofea

"Love is in the air!"

Tytuł: Miłośnik

Polubiłeś 100 komentarzy

Bardzo mnie lubią!

10 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Portalu

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Portal

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Ktoś mnie obserwuje!

Pierwsza osoba obserwuje Twój profil

Pokaż wszystkie (20)