sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Eltharion

Komentarze tego użytkownika

Zdobyte trofea

Obserwowani i obserwujący

Komentarze (5)


D&D Księga wyzwań

dodano: 07.04.2006

Myślałem że będzie to innaczej wyglądać i będzie ciekawsze. Lekko się zawiodłem na początku ale niektóre pomysły jak dokopać graczom są ciekawe i godne uwagi. Dodatek raczej niepotrzebny aczkolwiek dla kolekcjonerów książek d&d może być przydatny.

0

D&D Powrót do Świątyni Złych Żywiołów

dodano: 07.04.2006

Rozbudowana, dość długa i skomplikowana kampania do D&D. Choć musze przyznać że bardzo interesująca. Ciekawa jeśli ktoś umie dobrze wprowadzić w klimat grozy i zła. Książka tylko dla MG według moim zdaniem i nietylko moim.

0

Ekran Mistrza Podziemi do Forgotten Realms

dodano: 07.04.2006

Fajny dodatek dla mistrzów gry jeśli niechce się by ci zaglądali w twoje rzuty. Przy czym ma wiele przydatnych informacji które co prawda znajdują sie w podręcznikach ale nietrzeba szukać ich. Polecane Mistrzom Podziemi

0

D&D Pieśń i Cisza

dodano: 07.04.2006

Powiem tak, niezbędne dla kogoś kto gra bardem lub łotrem. ilość instrumentów mnie powaliła. Pozatym ciekawe klasy prestiżowe. Polecam każdemu MG i graczom którzy grają własnie łotrem.

0

D&D Pieśń i Cisza

dodano: 07.12.2005

Narazie jeden z moich ulubionych dodatków do D&D. Uwielbiam łotrzyków a ta książka pozwala rozwinąć taką postać na prawdziwy poziom. Wiele atutów, klas prestiżowych oraz nowe przedmioty. Jeśli ktoś gra łotrem lub bardem polecam serdecznie :D

0