Bang! W Samo Południe / Za Garść Kart

Dwa dodatki w jednym
1 opinia
  • 4 - 7 osób
  • od 8 lat
  • ok. 40 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Bang! (edycja polska).
Bang! (edycja polska)
Bang! W samo południe/Za garść kart zawiera w sobie dwa mniejsze dodatki, które wywrócą do góry nogami uporządkowany świat rewolwerowych pojedynków.W samo południe zawiera 13 kart, spośród których Szeryf co kolejka odkrywa jedną, która ma wpływ na wszystkich graczy. Ich postacie mogą stracić swoje zdolności, wszystkie symbole na kartach zmienić się w karo lub też zabici powrócą z zaświatów by zemścić się na swoich zabójcach.Natomiast za garść kart zawiera 15 kolejnych kart, działających jak te z W samo południe (obydwa dodatki można swobodnie ze sobą łączyć). Odwiedź porzuconą kopalnię, zagraj z innymi graczami w rosyjską ruletkę albo zyskaj kolejną turę by posłać swoich przeciwników do piachu.Z tym dodatkiem wasze rozgrywki w Banga nigdy nie będą takie same.
Autor:
Emiliano Sciarra
Wydawca:
Bard
4995
2995
-40%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bang! W samo południe/Za garść kart zawiera w sobie dwa mniejsze dodatki, które wywrócą do góry nogami uporządkowany świat rewolwerowych pojedynków.

W samo południe zawiera 13 kart, spośród których Szeryf co kolejka odkrywa jedną, która ma wpływ na wszystkich graczy. Ich postacie mogą stracić swoje zdolności, wszystkie symbole na kartach zmienić się w karo lub też zabici powrócą z zaświatów by zemścić się na swoich zabójcach.

Natomiast za garść kart zawiera 15 kolejnych kart, działających jak te z W samo południe (obydwa dodatki można swobodnie ze sobą łączyć). Odwiedź porzuconą kopalnię, zagraj z innymi graczami w rosyjską ruletkę albo zyskaj kolejną turę by posłać swoich przeciwników do piachu.

Z tym dodatkiem wasze rozgrywki w Banga nigdy nie będą takie same.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 13 kart W Samo Południe
  • 15 kart Za Garść Kart
  • instrukcja
Waga:
70 g


Recenzje

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Bang! W Samo Południe / Za Garść Kart

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie