Inspektor Pytanko

  • star
  • star
  • star
  • star_border
  • star_border
  (2)
 • 2 - 3 osoby
 • od 5 lat
 • wydanie polskie
Z okazji swoich 10-tych urodzin, córeczka państwa Baskerville otrzymała w prezencie ślicznego pieska. Mały rottweilerek był zabawny i rozczulający do tego stopnia, że każdy chciałby go mieć. Z tego właśnie powodu, radość i szczęście w rodzinie nie trwało długo. Pewnego dnia bowiem piesek znikł. Lord Baskerville stwierdził, że musiał go porwać na pewno ktoś z bywalców domu. Ponieważ córka była w ogromnej rozpaczy, postanowił, by śledztwo w tej sprawie przeprowadził najsłynniejszy w świecie francuski policjant - Inspektor Ktotoo. Dzięki swoim licznym wpływom i znajomościom sprowadził inspektora do Anglii i przedstawił mu sprawę. Błyskotliwy inspektor energicznie wziął się do pracy i szybko znalazł świadka tej okrutnej zbrodni. Biorąc go w swój słynny krzyżowy ogień pytań wytypował sprawcę porwania ze stuprocentową pewnością.W tej grze każdy z graczy przemienia się w przesłuchującego inspektora i przesłuchiwanego świadka, a zwycięzcą zostanie ten, kto najumiejętniej dobierze pytania, dzięki którym najszybciej odnajdzie ukrywającego się zbrodniarza.
Wydawca:
Alexander
5695

store

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Z okazji swoich 10-tych urodzin, córeczka państwa Baskerville otrzymała w prezencie ślicznego pieska. Mały rottweilerek był zabawny i rozczulający do tego stopnia, że każdy chciałby go mieć. Z tego właśnie powodu, radość i szczęście w rodzinie nie trwało długo. Pewnego dnia bowiem piesek znikł. Lord Baskerville stwierdził, że musiał go porwać na pewno ktoś z bywalców domu. Ponieważ córka była w ogromnej rozpaczy, postanowił, by śledztwo w tej sprawie przeprowadził najsłynniejszy w świecie francuski policjant - Inspektor Ktotoo. Dzięki swoim licznym wpływom i znajomościom sprowadził inspektora do Anglii i przedstawił mu sprawę. Błyskotliwy inspektor energicznie wziął się do pracy i szybko znalazł świadka tej okrutnej zbrodni. Biorąc go w swój słynny krzyżowy ogień pytań wytypował sprawcę porwania ze stuprocentową pewnością.
W tej grze każdy z graczy przemienia się w przesłuchującego inspektora i przesłuchiwanego świadka, a zwycięzcą zostanie ten, kto najumiejętniej dobierze pytania, dzięki którym najszybciej odnajdzie ukrywającego się zbrodniarza.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 3 plastikowe tablice (3 ramki + 72 klapki)
 • 3x24 portrety do tablic
 • 24 portrety karty
 • 1 klepsydra
 • 1 bączek
 • instrukcja

3.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Inspektor Pytanko


Najbardziej przydatne recenzje

Krystian

Liczba recenzji: 17

W porządku, bez rewelacji

3 plansze do gry to naprawde super możemy razem z dzieciakem w to grać,,,


Jędrek

Liczba recenzji: 29

W porządku, bez rewelacji

Tańsza wersja doskonale znanego "Zgadnij kto to". Sam pomysł nie jest szczególnie odkrywczy (Inspektor Pytanko to polska wariacja zagranicznego tytułu), ale ma to drugorzędne znaczenie. Gra spełnia swoje zadanie, a w rozgrywce może brać udział do 3 graczy jednocześnie, co można uznać za plus. Wartością jest również fakt, że dzięki "Inspektorowi Pytanko" dzieci mogą poćwiczyć logiczne myślenie w o wiele ciekawszy sposób, niż na lekcjach matematyki. Ocenę ciągnie w dół jakość wykonania- nie jest źle, ale mogłoby być odrobinę lepiej- składając zestaw momentami bałem się, że plastikowe elementy popękają. Z drugiej strony cena nie jest przesadzona, więc ten element nie waży na całościowej opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie