Pakiet językoznawcy: Tajniacy + Tajniacy Duet + 4 Minidodatki

  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - bez ograniczeń
 • od 12 lat
 • ok. 10 minut
 • wydanie polskie
Tajniacy Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy... Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi. Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody... Tajniacy Duet Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas. Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól - 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć. Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji.  Fantastyczne światy, Nowi agenci, Obcy agenci, Sami nieswoi Cztery małe dodatki zawierające po 10 dwustronnych kart, dzięki którym gra Tajniacy zostaje wzbogacona o 80 nowych haseł!
15990
11495
-28%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Tajniacy

Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów.

Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy...

Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi.

Szef Wywiadu nie może się niczym zdradzić i przez cały czas musi zachować kamienną twarz, co nie jest takie łatwe! Zwłaszcza gdy po pierwszych prawidłowych domysłach, drużyna zaczyna zbaczać na niebezpieczne wody...

Tajniacy Duet

Dwoje tajniaków jest na tajnej misji w zatłoczonym mieście. Każdy z nich zna tożsamość 9 agentów, z którymi drugi tajniak musi nawiązać kontakt. Porozumiewając się za pomocą zaszyfrowanych wiadomości, przemykają pomiędzy płatnymi zabójcami wynajętymi przez ich wroga, by ukończyć misję, nim skończy się czas.

Tajniacy: Duet to kooperacyjna gra słowna dla 2 lub więcej graczy. Na karcie klucza znajduje się 12 pól - 9 pól oznacza słowa, które musi odgadnąć drugi tajniak, a 3 to słowa, których musi się wystrzegać. Aby naprowadzić swojego partnera na konkretne słowa (bądź słowo), dajesz mu jednowyrazowe wskazówki. Z kolei Twój partner daje Ci wskazówki do słów, które musisz odgadnąć.

Jeśli obydwoje odgadniecie wszystkie słowa, nim wykorzystacie wszystkie swoje tury, wygrywacie i możecie razem świętować zwycięstwo! Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również - owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. 

Fantastyczne światy, Nowi agenci, Obcy agenci, Sami nieswoi

Cztery małe dodatki zawierające po 10 dwustronnych kart, dzięki którym gra Tajniacy zostaje wzbogacona o 80 nowych haseł!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 gra Tajniacy
 • 1 gra Tajniacy Duet
 • 1 dodatek Tajniacy: Fantastyczne światy
 • 1 dodatek Tajniacy: Nowi agenci
 • 1 dodatek Tajniacy: Obcy agenci
 • 1 dodatek Tajniacy: Sami nieswoi
Lubisz dostawać więcej za mniej? Zobacz pozostałe zestawy, które przygotowaliśmy:

A może pakiet?


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet językoznawcy: Tajniacy + Tajniacy Duet + 4 Minidodatki
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 2

I and also my pals appeared to be reviewing the great information and facts on the website then quickly developed an awful feeling I had not expressed respect to you for them. Most of the ladies came for this reason happy to read through them and now have very much been having fun with these things. We appreciate you getting really considerate and for picking out some superb information millions of individuals are really needing to be informed on. My very own honest regret for not saying thanks to earlier. moncler [url=http://www.monclerjackets.us]moncler[/url]

~ moncler 22.10.2020 09:35

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

I needed to write you one little bit of word just to give many thanks the moment again with the nice pointers you have contributed here. This has been seriously generous of people like you giving freely just what most of us could possibly have distributed as an ebook in making some profit for their own end, primarily considering that you might have tried it in the event you considered necessary. Those principles as well worked to provide a easy way to fully grasp other people have the identical interest much like my very own to find out good deal more with regards to this problem. I believe there are thousands of more fun situations ahead for individuals who looked over your website. [url=http://www.moncleroutletsale.us.com]moncler sale[/url]

~ moncler sale 20.10.2020 04:27

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie