Pylos Classic

Wciągająca gra dla 2 osób
9 opinii
  • 2 osoby
  • od 6 lat
  • 15 - 30 minut
  • wydanie polskie
To jedna z tych gier, gdzie proste zasady umożliwiają granie dziesięcioletniemu dziecku i jednocześnie dają pole do popisu osobom dorosłym! Co więcej gra oferuje kilka wariantów zasad, które pozwalają dostosować grę do wieku graczy jak i ich upodobań.  Pylos spodoba się z pewnością fanom gry Abalone, GO, czy też tradycyjnych szachów.Na czym to polega? Gracze otrzymują po 15 kulek każdy. Twoim celem jest zbudowanie piramidy w taki sposób, aby składała się ona w większości z kulek przeciwnika, ale ostatnia, szczytowa kulka należała do Ciebie! Kulki kładziecie na zmianę, a odpowiednie zasady określają, kiedy możecie zdjąć kulki z planszy oraz jak je kłaść. Tutaj liczy się planowanie, ale też szybkie wykorzystywanie błędów przeciwnika!WykonanieOferowana przez nas gra wykonana jest w całości z wysokiej jakości drewna. Drewniana podstawka ma wyżłobione wgłębienia na kulki, a same kulki są bardz dokładnie wykonane z drewna. Gra zawiera instrukcję w kilku językach, w tym polskim.Podstawka ma wymiary około 28 cm x28 cm, drewniane kulki mają trochę ponad 2cm średnicy.Nagrody zebrane przez gręMensa Select 1994GAMES Magazine Top 100 Games - USAParents' Choice Award - USA
Autor:
David G. Royffe
Wydawca:
Gigamic
11995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.



Opis

To jedna z tych gier, gdzie proste zasady umożliwiają granie dziesięcioletniemu dziecku i jednocześnie dają pole do popisu osobom dorosłym! Co więcej gra oferuje kilka wariantów zasad, które pozwalają dostosować grę do wieku graczy jak i ich upodobań.  

Pylos spodoba się z pewnością fanom gry Abalone, GO, czy też tradycyjnych szachów.

Na czym to polega?

Gracze otrzymują po 15 kulek każdy. Twoim celem jest zbudowanie piramidy w taki sposób, aby składała się ona w większości z kulek przeciwnika, ale ostatnia, szczytowa kulka należała do Ciebie! Kulki kładziecie na zmianę, a odpowiednie zasady określają, kiedy możecie zdjąć kulki z planszy oraz jak je kłaść. Tutaj liczy się planowanie, ale też szybkie wykorzystywanie błędów przeciwnika!

Wykonanie

Oferowana przez nas gra wykonana jest w całości z wysokiej jakości drewna. Drewniana podstawka ma wyżłobione wgłębienia na kulki, a same kulki są bardz dokładnie wykonane z drewna. Gra zawiera instrukcję w kilku językach, w tym polskim.

Podstawka ma wymiary około 28 cm x28 cm, drewniane kulki mają trochę ponad 2cm średnicy.

Nagrody zebrane przez grę

  • Mensa Select 1994
  • GAMES Magazine Top 100 Games - USA
  • Parents' Choice Award - USA

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • drewniana plansza
  • 30 drewnianych kul w 2 kolorach
  • instrukcja


Recenzje

4.11
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pylos Classic



Najbardziej przydatne recenzje

Enikon

Liczba recenzji: 101

Błyskawiczna gra logiczna, proste zasady, choć gra wymaga największego skupienia. Nigdy się nie nudzi. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krzysztof

Liczba recenzji: 26

Zasady gry są proste i dają ogromną satysfakcję z grania. Jest to zabawa wyjątkowa pod każdym względem! Grać może każdy, a dzieci szczególnie są zachwycone, gdy mogą ogrywać rodziców :-)! Piramidka Pylosa może służyć poza graniem także jako wysublimowana ozdoba każdego pomieszczenia. POLECAM!


Borys

Liczba recenzji: 91

Pylos Clasic to bardzo elegancka gra. Bardzo spodobała się moim rodzicom, którzy do tej pory tylko narzekali, że wydaję pieniądze na bezmyślne gry. Polecam, bo to gra logiczna, czyli dla każdego.

Wykonanie gry jest nieprzyzwoicie dobre. Aż nie chce się dotykać całej tej konstrukcji, by nie zniszczyć tego pięknego dzieła.

Pozdrawiam
Borys





Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Quixo Classic

Quixo Classic

11995