Sabotażysta

Krasnoludy krasnoludom zgotowały ten los
281 opinii
  • 3 - 10 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Gracze wcielają się w rolę kopaczy poszukujących bryłek złota w głębokich tunelach wijących się w trzewiach góry lub w sabotażystów, którzy na każdym kroku utrudniają pracę kopaczom. Członkowie obu grup powinni wspierać się wzajemnie, kiedy już odkryją, kto jest po ich stronie. Jeżeli kopacze zdołają przebić tunel do skarbu, otrzymują nagrodę w postaci bryłek złota, podczas gdy sabotażyści odchodzą z pustymi rękoma. Jednak, jeśli kopacze poniosą porażkę, nagrodę zgarniają sabotażyści.Wygrywa gracz, który po zakończeniu trzeciej rundy posiada najwięcej bryłek złota.
Autor:
Frederic Moyersoen
Wydawca:
G3
4495

Dostępnych 15 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.12.2021


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gracze wcielają się w rolę kopaczy poszukujących bryłek złota w głębokich tunelach wijących się w trzewiach góry lub w sabotażystów, którzy na każdym kroku utrudniają pracę kopaczom. Członkowie obu grup powinni wspierać się wzajemnie, kiedy już odkryją, kto jest po ich stronie. Jeżeli kopacze zdołają przebić tunel do skarbu, otrzymują nagrodę w postaci bryłek złota, podczas gdy sabotażyści odchodzą z pustymi rękoma. Jednak, jeśli kopacze poniosą porażkę, nagrodę zgarniają sabotażyści.
Wygrywa gracz, który po zakończeniu trzeciej rundy posiada najwięcej bryłek złota.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 110 kart
  • instrukcja
Waga:
250 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.51
na podstawie 281 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń SabotażystaNajbardziej przydatne recenzje

Dagna

Liczba recenzji: 79

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z naszych ulubionych gier imprezowych :) Od czasu zakupu (jakieś 3-4 miesiące temu) rozegraliśmy tak dużo partii, że żałujemy, że od razu nie okoszulkowaliśmy kart - przez to lekko się wytarły. Mimo wielu partii gra nie zdążyła nam się jeszcze znudzić. Jest to jedna z tych gier, w których rozgrywka jest za każdym razem inna, a to głównie za sprawą atmosfery "nad stołem". Gra potrafi szybko wciągnąć i wywołuje wśród graczy emocje. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam grać w atmosferze "kładę kartę, następna osoba, nudzę się czekając na swoją kolej". Gdy mija kolejka gracza, musi on zachowywać czujność i obserwować ruchy dokonywane przez innych graczy - kto jakie tunele dokłada na stół, kto kogo blokuje, kto komu pomaga. Grze towarzyszą przy tym dyskusje między graczami, snucie domysłów, zawieranie nad stołem sojuszy, itp. W towarzystwie, w którym nie wszystkie osoby się znają jest to idealna gra na otwarcie ludzi na siebie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Tyrkin

Liczba recenzji: 101

Kolejny dowód na to, że gra nie musi kosztować krocie aby być fajną :) Sabotażysta zagościł w mojej kolekcji dosyć niedawno, ale gra od razu znalazła specjalne miejsce na moim stole ^^ Ogromnym plusem jest jej prostota i przede to, że może w nią grać tak wiele osób! Im więcej tym weselej, zwłaszcza, gdy jest przynajmniej 2 sabotażystów :) Tak naprawdę gra dopiero wtedy się rozkręca :) Naprawdę gorąco polecam Sabotażystę! Świetna, szybka gra przed rozpoczęciem czegoś dłuższego :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Lyla

Liczba recenzji: 65

Jak dla mnie ideał :)

Szybki wciągający przerywnik, pełna intrygi, podejrzeń i równoczesnej zabawy. Każda rozgrywka jest inna, dzięki czemu się nie nudzi. Ma sympatyków zarówno wśród dużych jak i małych. Idealna na imprezę:)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również