Savage Worlds - Interface Zero

Witaj w Przyszłości!
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  • star_border
  (2)
 • wydanie polskie
Interface Zero przenosi akcję Savage Worlds do brutalnego, szalonego roku 2088. Masz giwerę? W Interface-Zero zmierzysz się z mistrzami pradawnych chińskichtriad, hakerami-anarchistami i cyfrowymi baronami korporacji.Pokrzyżujesz szyki Mandarynatowi Nowych Chin albo Bogobojnej KoalicjiAmeryki Północnej. Weźmiesz na muszkę snajperki albo skrzyżujesznano-stalowe ostrza z gangerami, hybrydami o modyfikowanym genotypie icyberszturmowcami.Jesteś w Sieci? Życie w 2088 jest szybkie. Jeżeli chcesz przetrwać, musisz byćjeszcze szybszy. Ale nic się nie martw, stary, mamy wszystko podkontrolą. Brawurowe i grywalne zasady cybernetyki pozwolą ci stworzyćwszczepy, jakich tylko dusza zapragnie!Chcesz się wbić do Domeny korporacji?Interface Zero to świat bez ograniczeń - możesz być robotem osztucznej inteligencji, transgeniczną hybrydą albo starym, dobrymczłowiekiem z krwi i kości. Możesz tak zmienić świat, by odpowiadałtwoim potrzebom. Albo wszczepiać sobie cyberimplanty, łączyć się zmaszynami, pilotować poduszkowce, mechy, motory odrzutowe, a nawetczołgi antygrawitacyjne czy Pojazdy Niskiego Pułapu, wyposażone wsupernowoczesne systemy napędowe. Wcielisz się w rolę buntownika, toczącego ukrytą wojnę z wielkimikorporacjami, prywatnego detektywa rodem z czarnego kryminału,nieustraszonego, heroicznego pilota ogromnego robota z futurystycznejJaponii - czy nawet rozbitka, próbującego przeżyć napostapokaliptycznym pustkowiu, pełnym mutantów i mechanicznychpotworów, którymi zarządza wszechpotężna SI. Interface Zero to nietylko gra - ale i przybornik, z którego możesz swobodnie wybierać teelementy, które pasują do gry science-fiction, w jaką macie ochotędzisiaj zagrać. Polska edycja dodatkowo zawiera przygodę "Przesyłka eskpresowa",generator gangów z dodatku Boston oraz opis Polski AD 2088.
Wydawca:
Gramel
Liczba stron:
352
Rodzaj oprawy:
miękka
7995

store

Dostępnych 20 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Interface Zero przenosi akcję Savage Worlds do brutalnego, szalonego roku 2088.

Masz giwerę?
W Interface-Zero zmierzysz się z mistrzami pradawnych chińskich
triad, hakerami-anarchistami i cyfrowymi baronami korporacji.
Pokrzyżujesz szyki Mandarynatowi Nowych Chin albo Bogobojnej Koalicji
Ameryki Północnej. Weźmiesz na muszkę snajperki albo skrzyżujesz
nano-stalowe ostrza z gangerami, hybrydami o modyfikowanym genotypie i
cyberszturmowcami.
Jesteś w Sieci?
Życie w 2088 jest szybkie. Jeżeli chcesz przetrwać, musisz być
jeszcze szybszy. Ale nic się nie martw, stary, mamy wszystko pod
kontrolą. Brawurowe i grywalne zasady cybernetyki pozwolą ci stworzyć
wszczepy, jakich tylko dusza zapragnie!
Chcesz się wbić do Domeny korporacji?
Interface Zero to świat bez ograniczeń - możesz być robotem o
sztucznej inteligencji, transgeniczną hybrydą albo starym, dobrym
człowiekiem z krwi i kości. Możesz tak zmienić świat, by odpowiadał
twoim potrzebom. Albo wszczepiać sobie cyberimplanty, łączyć się z
maszynami, pilotować poduszkowce, mechy, motory odrzutowe, a nawet
czołgi antygrawitacyjne czy Pojazdy Niskiego Pułapu, wyposażone w
supernowoczesne systemy napędowe.
Wcielisz się w rolę buntownika, toczącego ukrytą wojnę z wielkimi
korporacjami, prywatnego detektywa rodem z czarnego kryminału,
nieustraszonego, heroicznego pilota ogromnego robota z futurystycznej
Japonii - czy nawet rozbitka, próbującego przeżyć na
postapokaliptycznym pustkowiu, pełnym mutantów i mechanicznych
potworów, którymi zarządza wszechpotężna SI. Interface Zero to nie
tylko gra - ale i przybornik, z którego możesz swobodnie wybierać te
elementy, które pasują do gry science-fiction, w jaką macie ochotę
dzisiaj zagrać.

Polska edycja dodatkowo zawiera przygodę "Przesyłka eskpresowa",
generator gangów z dodatku Boston oraz opis Polski AD 2088.


2.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Savage Worlds - Interface Zero


Najbardziej przydatne recenzje

Siekierozojad

product.rating.0

Kupiłem wersję kolekcjonerską, w twardych oprawach. Popularny format B5, rozpowszechniony przez Neuroshimę, pozwolił wydać podręcznik "po taniości". Dosyć gruby, ale bez zachwytów (350 stron), grafiki na średnim poziomie, ale to rzecz gustu, więc pozostawiam ocenę zainteresowanym. Od oryginalnego wydania angielskiego różni się jedną, zasadniczą cechą - jako tło tekstu zafundowano nam nieciekawe, szare i mdłe kolory, dosyć skutecznie utrudniające czytanie, a tabelki i ramki zrobiono na czarnym tle, z mało kontrastową czcionką. Oryginał miał po prostu białe tło, czytelne czcionki i grubą ramkę w klimatach "Matrixa" (deszcz cyferek), o niebo bije na głowę polską wersję. Pod względem edytorskim to kompletna klapa. Rzeczywiście przypomina polskie podręczniki do Cyberpunka 2020. Nie tylko nie zgadzają się praktycznie żadne odsyłacze w indeksie, ale także "nie działa" zwykły spis treści, zamieszczony na początku. Wygląda to tak, jakby podręcznik praktycznie nie przeszedł żadnej korekty przed drukiem. O pomstę do nieba wołają mapki zamieszczone w opisie świata, gdzie mapka wysp japońskich zamieszczona jest aż trzy razy (powtarzam, trzy razy, konkretnie na 180, 185 i 188 stronie) i za każdym razem żeby ją odcyfrować trzeba mieć lupę.

Co do zawartości merytorycznej - no cóż, to są zwykłe, nieco podrasowane Savage Worldsy, jak ktoś lubi to na pewno mu się spodoba. Są drobne zmiany w mechanice, aby odzwierciedlić klimat brutalnej rzeczywistości niedalekiej przyszłości, np. psionicy nie mają power pointsów, a pierwszą ranę dostaje się już przy 3 punktach przewagi obrażeń nad Wytrzymałością. Ogólnie bardzo na plus, jest szybko, grywalnie i wesoło. Trochę mi tylko się nie podobają zasady wszczepów, ale jak ktoś jest wychowany na szczegółowych rozpiskach Cyberpunka i Shadowruna, to nie będzie zadowolony z uproszczeń SW.

Świat i ogólny opis świata gry - no cóż, nie powala. Tu Chińczycy zajęli pół świata, tu mamy Wielką Unię Europejską, a tam Ameryka podzieliła się na dziesiątki mniej lub bardziej sensownie wymyślonych "federacji", "krajów związkowych" i wolnych stanów. Wszystko podlane sosem technicznie brzmiącego żargonu i języka stylizowanego na street slang, ale w polskim tłumaczeniu wypada to dosyć słabo, zwłaszcza nazwy własne niektórych rodzajów psionów, wszczepów, itp.

W sumie kupiłem tylko dlatego, że mam pdfa z wersją angielską i chciałem mieć książkę na półce, ponadto wspomóc rodzimy przemysł rpg, bo pomyślałem że warto wspomóc taką inicjatywę. Po obejrzeniu zawartości produktu stwierdziłem, że jednak nie warto wspomagać takich inicjatyw, bo po prostu orżnęli mnie ordynarnie z kasy.


Patryk

Liczba recenzji: 23

Dobry, solidny produkt


Jestem po lekturze, a przed graniem/prowadzeniem.
Zapowiada się świetnie,
Jest dostępnych na necie kilka recenzji które mówią, że Interface 0 to godny zastępca cyberpunka 2020 - a ja zgadzam się z tymi opiniami. Polecam fanom cyberpunka !
nie mogę doczekać się 1szej sesji...
Mechanika świetnie dopasowana do SW i muszę powiedzieć, że z każdym nowym uniwersum coraz bardziej mnie ona przekonuje - w I0 będzie szybko, szybciej niż w cyberze !


Ulli

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Podręcznik wnosi niewiele nowego. Ani to postapo, ani SF czy Shadowrun. Pomysły słabe i pieniądze wyrzucone w błoto.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie