Warhammer FRP - Bestiariusz Starego Świata (twarda oprawa)

Strzeż się! Tu grasują potwory!
1 opinia
  • wydanie polskie
Strzeż się! Tu grasują potwory!Księga Zasad Warhammera była tylko początkiem wielkiej wyprawy w ponury świat niebezpiecznych przygód. Bestiariusz Starego Świata to zestawienie zamieszkujących go stworów, które stanowią wielkie zagrożenie dla ludzkości. Znajdziesz tu opisy dzikich orków i podstępnych goblinów, jak również potwornych zwierzoludzi i odrażających mutantów.Ten bogato ilustrowany dodatek przedstawia także rzadziej spotykane potwory Starego Świata, takie jak trolle, pegazy, a nawet legendarne smoki.Przeznaczony zarówno dla graczy, jak i Mistrzów Gry, Bestiariusz Starego Świata zawiera między innymi:Niebezpieczne stwory: O naturze istot dziwnych i złowrogich - dzieło słynnego podróżnika, Odrica z Wurtbadu, nieocenionego badacza Starego Świata. Setki opowieści, anegdot i legend o najstraszniejszych potworach z Imperium i innych krain.Opisy potworów- przedstawione z trzech punktów widzenia. Jak je widzi pospólstwo Starego Świata, co wiedzą o nich uczeni i co same potwory mają do powiedzenia o sobie - o ile potrafią mówić...Współczynniki potworów- gotowe do natychmiastowego wykorzystania w dowolnej przygodzie i większej kampanii.Nowe zdolności- takie jak demoniczna aura lub potężny cios.Nowe zaklęcia- strzeżcie się magii plemiennych szamanów!Rozszerzona lista mutacji Chaosu - dla demonów i wyznawców Niszczycielskich Potęg.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
twarda
10995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Strzeż się! Tu grasują potwory!

Księga Zasad Warhammera była tylko początkiem wielkiej wyprawy w ponury świat niebezpiecznych przygód. Bestiariusz Starego Świata to zestawienie zamieszkujących go stworów, które stanowią wielkie zagrożenie dla ludzkości. Znajdziesz tu opisy dzikich orków i podstępnych goblinów, jak również potwornych zwierzoludzi i odrażających mutantów.

Ten bogato ilustrowany dodatek przedstawia także rzadziej spotykane potwory Starego Świata, takie jak trolle, pegazy, a nawet legendarne smoki.

Przeznaczony zarówno dla graczy, jak i Mistrzów Gry, Bestiariusz Starego Świata zawiera między innymi:

  • Niebezpieczne stwory: O naturze istot dziwnych i złowrogich - dzieło słynnego podróżnika, Odrica z Wurtbadu, nieocenionego badacza Starego Świata. Setki opowieści, anegdot i legend o najstraszniejszych potworach z Imperium i innych krain.
  • Opisy potworów- przedstawione z trzech punktów widzenia. Jak je widzi pospólstwo Starego Świata, co wiedzą o nich uczeni i co same potwory mają do powiedzenia o sobie - o ile potrafią mówić...
  • Współczynniki potworów- gotowe do natychmiastowego wykorzystania w dowolnej przygodzie i większej kampanii.
  • Nowe zdolności- takie jak demoniczna aura lub potężny cios.
  • Nowe zaklęcia- strzeżcie się magii plemiennych szamanów!
  • Rozszerzona lista mutacji Chaosu - dla demonów i wyznawców Niszczycielskich Potęg.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 120 stron
Waga (kg):
0.6

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer FRP - Bestiariusz Starego Świata (twarda oprawa)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie