Warhammer FRP - Królestwa renegatów

Podręcznik Królestwa renegatów
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie polskie
Na południe od Imperium rozciąga się kraj podzielony na setki skłóconych państewek. To ziemie wstrząsane ciągłymi wojnami, zdradami i zrywanymi sojuszami. Tu władcą może zostać byle chłop lub wojak, samodzielnie wykuwając swój los. Ale nikt nie może czuć się bezpieczny, gdyż w Księstwach Granicznych królowie umierają z nożem w plecach i od trucizny w pucharze. Zdradą, podstępem i oszustwem obala się trony i wynosi do najwyższych godności najgorsze szumowiny. To są Księstwa Graniczne. Tu rządzą banici, renegaci i zwykli zbóje. Warhammer FRP - Królestwa renegatów to dodatek, który pozwoli stworzyć własne księstwo w kotle polityki, fałszywej dyplomacji i brutalnej walki, jakim jest życie w Księstwach Granicznych. Znajdziesz tu między innymi: szczegółowe zasady tworzenia księstw i skrywanych przez nie tajemnic zasady tworzenia interesujących władców, włącznie z ich osobowością, stylem rządzenia oraz relacjami politycznymi pomiędzy książętami zasady tworzenia miast i wsi, włącznie z wpływem, jaki wywierają na gospodarkę i politykę regionu nowe profesje, między innymi cenobita, pustelnik i tropiciel szczegółowy system rozmieszczania w regionie legowisk potworów, zwierzoludzi i zielonoskórych wskazówki na temat prowadzenia różnego rodzaju przygód i kampanii w Księstwach Granicznych zasady rządzenia księstwem dla Bohaterów Graczy, którzy zdobyli tron gotowy do wykorzystania region, w którym od razu można zacząć grę Księstwa Graniczne to region śmiertelnie niebezpieczny, ale także zapewniający niepowtarzalną szansę zdobycia władzy. Czy masz w sobie dość odwagi, by wydrzeć dla siebie skrawek ziemi i założyć własne królestwo? Czy będziesz na tyle bezwzględny, by zdławić bunty i odeprzeć najazdy wroga? Czy przetrwasz na tyle długo, by założyć własną dynastię?
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
140
Rodzaj oprawy:
twarda
11995

store

Dostępnych 13 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Na południe od Imperium rozciąga się kraj podzielony na setki skłóconych państewek. To ziemie wstrząsane ciągłymi wojnami, zdradami i zrywanymi sojuszami. Tu władcą może zostać byle chłop lub wojak, samodzielnie wykuwając swój los. Ale nikt nie może czuć się bezpieczny, gdyż w Księstwach Granicznych królowie umierają z nożem w plecach i od trucizny w pucharze.

Zdradą, podstępem i oszustwem obala się trony i wynosi do najwyższych godności najgorsze szumowiny. To są Księstwa Graniczne. Tu rządzą banici, renegaci i zwykli zbóje.

Warhammer FRP - Królestwa renegatów to dodatek, który pozwoli stworzyć własne księstwo w kotle polityki, fałszywej dyplomacji i brutalnej walki, jakim jest życie w Księstwach Granicznych. Znajdziesz tu między innymi:

 • szczegółowe zasady tworzenia księstw i skrywanych przez nie tajemnic
 • zasady tworzenia interesujących władców, włącznie z ich osobowością, stylem rządzenia oraz relacjami politycznymi pomiędzy książętami
 • zasady tworzenia miast i wsi, włącznie z wpływem, jaki wywierają na gospodarkę i politykę regionu
 • nowe profesje, między innymi cenobita, pustelnik i tropiciel
 • szczegółowy system rozmieszczania w regionie legowisk potworów, zwierzoludzi i zielonoskórych
 • wskazówki na temat prowadzenia różnego rodzaju przygód i kampanii w Księstwach Granicznych
 • zasady rządzenia księstwem dla Bohaterów Graczy, którzy zdobyli tron
 • gotowy do wykorzystania region, w którym od razu można zacząć grę

Księstwa Graniczne to region śmiertelnie niebezpieczny, ale także zapewniający niepowtarzalną szansę zdobycia władzy. Czy masz w sobie dość odwagi, by wydrzeć dla siebie skrawek ziemi i założyć własne królestwo? Czy będziesz na tyle bezwzględny, by zdławić bunty i odeprzeć najazdy wroga? Czy przetrwasz na tyle długo, by założyć własną dynastię?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, 140 stron
Waga (kg):
0.75


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie