Star Wars: Przeznaczenie - Zbieżność interesów - Promocja 1+2 gratis

Trzy zestawy dodatkowe w cenie jednego
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Uwaga! Kupując ten produkt otrzymasz trzy boostery w cenie jednego! Akcja trwa do wyczerpania zapasu.Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie produkty biorące udział w promocji!Przez tysiąc pokoleń rycerze Jedi strzegli pokoju i prawa w Starej Republice. Nim nastały mroczne czasy... czasy Imperium.- Obi-Wan Kenobi, Gwiezdne Wojny: Nowa NadziejaOd Jedi ze Starej Republiki przez szturmowców Najwyższego Porządku, aż po całą zgraję wszelkich szumowin i nikczemników łączących swe siły chcąc przetrwać tyranię Imperium - galaktyka łączy bohaterów i złoczyńców o podobnych poglądach i sposobie bycia. Bez względu na to, czy ich ścieżki skrzyżowały się w wyniku osobistych decyzji, czy pod wpływem Mocy, postacie te mogą wpłynąć na przyszłość galaktyki, gdy spotkają się w starciu sił.Kto wyjdzie z niego zwycięsko?Rozszerzenie Zbieżność interesów wprowadza do gry wiele nowych elementów, w tym nowe rodzaje kart! Nowej siły nabiorą także znane dotychczas podrodzaje, takie jak Jedi, Szturmowiec czy Lider. Natomiast nowe karty fabuły i potężne osłabienia pozwolą jeszcze skuteczniej utrudniać życie Waszym wrogom!Star Wars: Przeznaczenie - Zbieżność interesów - Zestaw dodatkowy zawiera pięć losowych kart do wzmocnienia talii i jedną kostkę (zawsze dopasowaną do którejś karty ze środka).
Wydawca:
Galakta
3585
1195
-67%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Uwaga! Kupując ten produkt otrzymasz trzy boostery w cenie jednego! Akcja trwa do wyczerpania zapasu.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie produkty biorące udział w promocji!

Przez tysiąc pokoleń rycerze Jedi strzegli pokoju i prawa w Starej Republice. Nim nastały mroczne czasy... czasy Imperium.

- Obi-Wan Kenobi, Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja

Od Jedi ze Starej Republiki przez szturmowców Najwyższego Porządku, aż po całą zgraję wszelkich szumowin i nikczemników łączących swe siły chcąc przetrwać tyranię Imperium - galaktyka łączy bohaterów i złoczyńców o podobnych poglądach i sposobie bycia. Bez względu na to, czy ich ścieżki skrzyżowały się w wyniku osobistych decyzji, czy pod wpływem Mocy, postacie te mogą wpłynąć na przyszłość galaktyki, gdy spotkają się w starciu sił.

Kto wyjdzie z niego zwycięsko?

Wachlarz nowych możliwości

Rozszerzenie Zbieżność interesów wprowadza do gry wiele nowych elementów, w tym nowe rodzaje kart! Nowej siły nabiorą także znane dotychczas podrodzaje, takie jak Jedi, Szturmowiec czy Lider. Natomiast nowe karty fabuły i potężne osłabienia pozwolą jeszcze skuteczniej utrudniać życie Waszym wrogom!

Star Wars: Przeznaczenie - Zbieżność interesów - Zestaw dodatkowy zawiera pięć losowych kart do wzmocnienia talii i jedną kostkę (zawsze dopasowaną do którejś karty ze środka).

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 3 x zestaw dodatkowy
Waga (kg):
0.2
Pasujące koszulki:
Uwaga: Zamawiając 36 lub więcej zestawów dodatkowych jednego rodzaju, możesz otrzymać zafoliowany box (gwarantowane 6 kart o rzadkości legendary) - daj nam znać w komentarzu do zamówienia.

Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Przeznaczenie - Zbieżność interesów - Promocja 1+2 gratisPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie