Władca Pierścieni LCG - Hobbit: Na Progu

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (11)
 • 1 - 4 osoby
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy.
Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy
Ponad gór omglony szczyt Lećmy, zanim wstanie świt, By jaskiniom, lochom, grotom Czarodziejskie wydrzeć złoto! — Krasnoludzka Pieśń, HobbitW rozszerzeniu Władca Pierścieni – Hobbit: Na progu znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Hobbicie”, znanej powieści J.R.R. Tolkiena. Przekroczywszy Góry Mgliste, Bilbo Baggins, Thorin Dębowa Tarcza i ich drużyna krasnoludów wkroczyli do Dzikich Krajów, gdzie napotkali wielkie pająki, smoka Smauga i armie Bolga.Oprócz scenariuszy, w Na progu gracze znajdą nowych bohaterów, skarby i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier. Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.
Wydawca:
Galakta
9490

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Ponad gór omglony szczyt
Lećmy, zanim wstanie świt,
By jaskiniom, lochom, grotom
Czarodziejskie wydrzeć złoto!
— Krasnoludzka Pieśń, Hobbit

W rozszerzeniu Władca Pierścieni – Hobbit: Na progu znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Hobbicie”, znanej powieści J.R.R. Tolkiena. Przekroczywszy Góry Mgliste, Bilbo Baggins, Thorin Dębowa Tarcza i ich drużyna krasnoludów wkroczyli do Dzikich Krajów, gdzie napotkali wielkie pająki, smoka Smauga i armie Bolga.

Oprócz scenariuszy, w Na progu gracze znajdą nowych bohaterów, skarby i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier. Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 165 kart
 • instrukcja
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.64
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni LCG - Hobbit: Na Progu


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134

Jak dla mnie ideał :)

Dla fanów Hobbita obowiązkowy dodatek. Ale i mnóstwo przydatnych kart do innych scenariuszy. Postać Barda wymiata - dosłownie :) Grafiki w większości bardzo dobre. Scenariusze w różnym stopniu, ale trzymają poziom - jak to w LOTR LCG.


Stanczes

Liczba recenzji: 21

Jak dla mnie ideał :)

Cóż nie za wiele mogę powiedzieć... Jeżeli podobała Ci się podstawka - kupuj w ciemno. Scenariusze dają w kość, jednak jest to wysiłek przyjemny i satysfakcjonujący :)


Xadam

Liczba recenzji: 45

Jak dla mnie ideał :)

Drugi Hobbit według mnie prezentuje się na wyższym poziomie niż pierwsza część sagi. Bardziej podobają mi się scenariusze (zakończenia zawsze powinny być najciekawsze). Gdzieś czytałem opinię, że w pierwszej sadze grafiki były zbyt bajkowe, dziecinne. Myślę, że teraz już nikt się nie będzie czepiał grafik, bo stoją na bardzo wysokim poziomie (Zwłaszcza karty skarbów, z daleka widać jaką pełnią funkcję; świecą się, błyszczą ;) ) Jeśli ktoś gra krasnoludami to znajdzie tutaj kilka kart, które ciekawie dopełniają talie brodaczy. Polecam

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie