Fałszywi Bogowie

Graham McNeill
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (4)
 • wydanie polskie
Trwa Wielka Krucjata, która otworzyła ludzkości drogę do gwiazd. Imperator oddał dowodzenie swemu ulubionemu synowi, Wojmistrzowi Horusowi. Jednak wśród wojsk Imperium źle się dzieje. Horus nadal zmaga się z gniewem i zazdrością swych braci prymarchów, a kiedy odniesie ranę na planecie Davin, będzie musiał stawić czoła także własnym wewnętrznym demonom. Czy osłabiony Horus będzie w stanie oprzeć się pokusie Chaosu? Epicka saga Herezji Horusa trwa w części drugiej cyklu. Los galaktyki spoczywa w rekach jednego człowieka, który musi dokonać wyboru: lojalność czy herezja?
Rodzaj oprawy:
miękka
4995

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Trwa Wielka Krucjata, która otworzyła ludzkości drogę do gwiazd. Imperator oddał dowodzenie swemu ulubionemu synowi, Wojmistrzowi Horusowi. Jednak wśród wojsk Imperium źle się dzieje. Horus nadal zmaga się z gniewem i zazdrością swych braci prymarchów, a kiedy odniesie ranę na planecie Davin, będzie musiał stawić czoła także własnym wewnętrznym demonom. Czy osłabiony Horus będzie w stanie oprzeć się pokusie Chaosu?

Epicka saga Herezji Horusa trwa w części drugiej cyklu. Los galaktyki spoczywa w rekach jednego człowieka, który musi dokonać wyboru: lojalność czy herezja?


4.75
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Fałszywi Bogowie


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 126

Jak dla mnie ideał :)

Jest to jedna z tych książek, które spowodowały katastrofę - na mojej półce leży już kilkanaście pozycji z serii Horus Heresy, a ja chcę więcej, więcej i więcej!!!! Świetne czytadło :)


Peter6667

Liczba recenzji: 92

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra książka, nadal jest to po części wprowadzenie do cyklu, natomiast zarówno fabularnie, jak i z punktu widzenia przedstawionego uniwersum książka wychodzi na plus.


Real_simon

Liczba recenzji: 94

Jak dla mnie ideał :)

Wydajnie bardzo ładne, czyta się super. Cudacznych przekłamań czy błędów w tłumaczeniu (jest ich więcej w tłumaczonych książkach nie można się spodziewać!) nie zauważyłem. Dobrze się czyta, trzyma klimat i ładnie wygląda na półce. Mam tylko nadzieję, że pozostałe też zostaną wydane...

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie