Crossteaser

Łamigłówka Recent Toys - poziom 4/5
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (7)
 • 1 osoba
 • od 5 lat
 • wydanie angielskie
 • instrukcja polska
Przetaczaj różnokolorowe krzyżyki w puste miejsca. Każdy z nich ma sześć stron w sześciu kolorach. Z każdym obrotem krzyżyka wyskakuje nowy kolor, a Ty się przybliżasz lub oddalasz od osiągnięcia celu gry - stawienia wszystkich ośmiu kolorów na brzegach. Nie zapomnij grać po obydwu stronach łamigłówki! Jak grać: Mając na uwadze obie strony łamigłówki, zacznij przesuwać krzyżyki. Przy każdym ruchu, zmienia się kolor. Uzyskaj jednolity wzór na wszystkich brzegach łamigłówki. Przestrzeń w środku, musi pozostać otwarta.  Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.” Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne: Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
4495

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 20.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Przetaczaj różnokolorowe krzyżyki w puste miejsca. Każdy z nich ma sześć stron w sześciu kolorach. Z każdym obrotem krzyżyka wyskakuje nowy kolor, a Ty się przybliżasz lub oddalasz od osiągnięcia celu gry - stawienia wszystkich ośmiu kolorów na brzegach. Nie zapomnij grać po obydwu stronach łamigłówki!

Jak grać:

 1. Mając na uwadze obie strony łamigłówki, zacznij przesuwać krzyżyki.
 2. Przy każdym ruchu, zmienia się kolor.
 3. Uzyskaj jednolity wzór na wszystkich brzegach łamigłówki. Przestrzeń w środku, musi pozostać otwarta. 

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
 2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
 3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4.29
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crossteaser


Najbardziej przydatne recenzje

Elżbieta

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Już 2 dzień "walczę" z tą układanką i muszę przyznać, że jest naprawdę rewelacyjna - można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju odmiana kostki Rubika. Zadanie nie należy do najprostszych, ale faktycznie da się ułożyć (choć wczoraj nie byłam o tym przekonana ;) ). Jeśli ktoś lubi tego typu łamigłówki - gorąco polecam, na prawdę zajmuje czas, pobudza umysł i przynosi wiele satysfakcji, jak się w końcu ją rozwiąże. Jeśli chodzi o wykonanie - jest solidne i ładne, nie jest to jakiś bubel, który po kilku minutach się rozwali czy coś w tym stylu. Gorąco polecam, świetna zabawa.


MG

Liczba recenzji: 168

Dobry, solidny produkt

Ciekawa łamigłowka, poręczna i lekka. Polega na obracaniu trójwymiarowych "gwiazdek" pomalowanych z każdej strony na inny kolor. Dla lubiących takie rzeczy.


Michał

Liczba recenzji: 21

Dobry, solidny produkt

Wiele godzin zabawy dla całej rodziny. U mnie każdy po kolei mierzył się z tą wariacją na temat kostki rubika. Kiedy już wszyscy nauczyli się układać łamigówkę, zaczęły się wyścigi na czas. Gorąco polecam.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Brainstring Original

Brainstring Original

5795 5395