Kostka Rubika 3x3x3 Pro

Tradycyjna Kostka Rubika
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (37)
Oryginalna Kostka Rubika (z węg. "bűvös kocka" – kostka magiczna) – została wynaleziona przez Ernö Rubika w 1970 r. Zasady gry są proste: polegają na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. Kostka składa się z 26 sześcianów połączonych przegubem, który umieszczony został w środku kostki. Dzięki temu przegubowi każda z 6 zewnętrznych warstw kostki obraca się wokół osi prostopadłej do danej warstwy i przechodzącej przez środek kostki.Ilość kombinacji różnych ułożeń kostki 3x3x3 wynosi 43 252 003 274 489 856 000 (ponad 43 tryliony).Najbardziej elitarne wydanie kostki Rubika. Oryginalna węgierska produkcja. Znakomita jakość i możliwość regulacji siły obrotu. Jedyny słuszny wybór dla speedcuberów (sportowców układających kostkę "na czas").Wymiar samej kostki to 5,7 x 5,7 x 5,7 cm.
5995
5495
-8%

store

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Oryginalna Kostka Rubika (z węg. "bűvös kocka" – kostka magiczna) – została wynaleziona przez Ernö Rubika w 1970 r. Zasady gry są proste: polegają na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. Kostka składa się z 26 sześcianów połączonych przegubem, który umieszczony został w środku kostki. Dzięki temu przegubowi każda z 6 zewnętrznych warstw kostki obraca się wokół osi prostopadłej do danej warstwy i przechodzącej przez środek kostki.

Ilość kombinacji różnych ułożeń kostki 3x3x3 wynosi 43 252 003 274 489 856 000 (ponad 43 tryliony).
Najbardziej elitarne wydanie kostki Rubika. Oryginalna węgierska produkcja. Znakomita jakość i możliwość regulacji siły obrotu. Jedyny słuszny wybór dla speedcuberów (sportowców układających kostkę "na czas").
Wymiar samej kostki to 5,7 x 5,7 x 5,7 cm.

4.19
na podstawie 37 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kostka Rubika 3x3x3 Pro


Najbardziej przydatne recenzje

Andrzej

Liczba recenzji: 39

W porządku, bez rewelacji

Kostka typowo dla niedzielnych układaczy. Ściany często się zacinają, w dodatku nie da się ścinać zakrętów.


Tomek

W porządku, bez rewelacji

Kostka przy szybkim układaniu, gdy ruchy są mniej precyzyjne popuje czyli się rozpada. Jest to denerwujące. Przy powolnym układaniu OK. Poprzednia kostka, również oryginalna nie miała takiej tendencji, a kupiłem ją z 20 lat temu. Czyli ok, ale bez rewelacji. Mówią że hex jest lepsza i być może jest to prawdą chociaż sam nie sprawdzałem. A może mam trefny egzemplarz?No ale HI-Tech to to nie jest więc co miało by być z nią nie tak...


Szymon

Liczba recenzji: 64

W porządku, bez rewelacji

No niestety z żalem muszę stwierdzić, że zawiodła mnie jakość wykonania tej kostki :( Za taką cenę spodziewałem się produktu, który nie będzie miał widocznych wad gołym okiem już przy pierwszym spojrzeniu... To, że niektóre naklejki są krzywo naklejone to jeszcze mały problem. To, że ich kolory są jakieś- bym to nazwał- słabo dopasowane do siebie, to też mało istotne. Ale to, że niektóre naklejki po prostu odstają na rogach albo mają bąble to już porażka... Wydaje mi się, że produkty sygnowane marką Rubika powinny być bez zarzutów. Poza tym- wydawałoby się- co można "schrzanić" w kostce Rubika??? No jak widać można... Daję "tróję" za sentyment do tej łamigłówki, ale za samo wykonanie należy się DWÓJA...

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie