sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Traveller: Core Rulebook (2016)
Wydanie angielskie

Cena: 199.95 zł

( produkt niedostępny - sprawdź w punktach sprzedaży )


Możemy wysłać Ci powiadomienie gdy tylko produkt będzie dostępny - wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.


(wymagane)

Wpisz swoje imię.

(wymagane)This is Free Trader Beowulf, calling anyone... 
Mayday, Mayday...We are under attack... 
Main drive is gone...Turret number one not responding... 
Mayday...Losing cabin pressure fast calling anyone... 
Please help...This is Free Trader Beowulf... 

...Mayday...

 

Traveller is a science fiction roleplaying game of bold explorers and brave adventurers. The Traveller Core Rulebook contains everything you need to create one of these adventurers and begin exploring the galaxy.

 

Spaceports, ancient civilisations, air/rafts, cold steel blades, laser carbines, far distant worlds, and exotic alien beasts – this is the futuristic universe of Traveller, the original and classic science fiction roleplaying game.

 

Come visit the future.


 

Cena: 199.95 zł
Produkt niedostępny produkt niedostępny 


Inne produkty w tej kategorii:


Sword Worlds

Beyond the borders of the...,
cena: 79.95 zł

Traveller: Referee's Screen (2016 ed.)

Ekran ułatwiający przeprowadzanie kampanii,
cena: 89.95 zł

Traveller: Central Supply Catalogue

Welcome to the Central Supply...,
cena: 209.95 zł

Traveller: High Guard

Traveller: High Guard is a...,
cena: 189.95 zł

Traveller: The Pirates of Drinax

Zestaw 3 podręczników, około 600...,
cena: 359.95 zł

 

Klienci, którzy kupili Traveller: Core Rulebook (2016), kupili również...:


Adventures in Middle-earth RPG: Bree-Land Region Guide

Poznaj lepiej Bree,
cena: 139.95 zł

Adventures in Middle-earth RPG: Lonely Mountain Region Guide

Przewodnik po okolicach Samotnej Góry,
cena: 149.95 zł

Adventures in Middle-earth RPG: Eriador Adventures

6 gotowych przygód,
cena: 149.95 zł

Lamentations of the Flame Princess: Adventure Anthology - Death

Cztery przygody,
cena: 139.95 zł

D&D 5.0: Acquisitions Incorporated

Welcome to Acquisitions Incorporated!...,
cena: 159.95 zł

D&D 5.0: Ghosts of Saltmarsh

Przygoda na głębokich wodach,
cena: 169.95 zł


Komentarze do tego produktu:


Lorgan [ dodano: 20.05.2019 ]
Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Fantastyczny podręcznik, zwłaszcza w porównaniu do poprzednich edycji. Mechanika zgrabnie wyczyszczona i upłynniona, ilustracje może nie najwyższej jakości, ale za to wreszcie w kolorze i w rozsądnej ilości. Jedyna niewspółmierna do reszty wada to wysoka cena - nie jest to jednak ujma dla produktu samego w sobie, tylko jego dystrybucji.

Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą spróbować ugryźć RPG z zupełnie innej strony niż mainstream. Brak rozwoju i ogromna losowość generowanych postaci mogą się z początku wydać przytłaczające, ale więcej niż rekompensuje to bardzo efektywna mechanika i potencjał przygód możliwych do przeprowadzenia - jest on zdecydowanie największy spośród wszystkich gier fabularnych, które prowadziłem.
0
Paweł [ dodano: 14.11.2017 ]
Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt
Oceniając ten produkt obiektywnie i bez retrospekcji, w oderwaniu od poprzednich wydań trzeba powiedzieć, że otrzymujemy porządnie wydany, bardzo dobrze opracowany i przemyślany podręcznik. Wszystko opisane zostało po klarownie i po kolei. Tworzenie postaci, umiejętności, mechanika czy walka wszystko czytelnie i z przykładami. Dla osób, które nie miały jeszcze styczności z Travellerem wspomnę, że mamy do czynienia z mechaniką opartą o D6. Postać budujemy w oparciu o sześć statystyk. Trzy z nich opisują atrybuty fizyczne postaci a pozostała połowa określa cechy mentalne. Tło postaci jej historie i umiejętności budujemy w trakcie procesu tworzenia PC, klasycznie względem wcześniejszych wydań, w oparciu o czteroletnie okresy czasu podczas, których nasza postać zdobywa umiejętności i doświadczenie.
Nie wchodząc w szczegóły, w podręczniku znajdziemy również listę kilku obcych jakie nasz podróżnik może napotkać na swojej drodze, garść sprzętu i pojazdów a także zestawienie paru statków kosmicznych. Zdecydowanie najsłabszą częścią podręcznika jest mocno lakoniczny opis świata, który – jeśli nie wyobraźnią mistrza gry to informacjami powszechnie dostępnymi z uniwersum Travellera wręcz domaga się uzupełnienia.
W odniesieniu do wydań wcześniejszych, to nowa edycja jest wręcz bestialsko obdarta z informacji i opisów. W zamian dostajemy generalnie lepiej przemyślaną i opracowaną formę pozostałych treści w pięknej kolorowej formie.
2
Logoi [ dodano: 02.01.2017 ]
Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji
Traveller to wspaniały system i legenda RPG. Zastosowana mechanika jest trochę niedzisiejsza, ale myślę, że to nie przeszkadza. Książka dobrze wydana, jedyny minus to brak indeksu. No i nieco za wysoka moim zdaniem cena - ale kupiłem. Natomiast są dwie przestrogi, których muszę udzielić każdemu zainteresowanemu: po pierwsze, wredni wydawcy w podręczniku głównym poskąpili cennych informacji i rozbudowanych reguł dot. budowy statków, wyposażenia, settingu i chyba w ogóle wszystkiego. Da się tym grać bez dodatków (które są naprawdę horrendalnie drogie i nawet w PDFie budzą wątpliwości), ale wymaga to dużo pracy i doświadczonego MG.

Mimo wszystko, jak się już tę pracę zainwestuje - jest pięknie. Lecisz przez kosmos. Star trek. Asimov. Lem. Strugaccy. Co tam lubisz.
1

dodaj swój komentarz

lub wyślij pytanie o ten o produkt