Maciek - recenzje

Dobry, solidny produkt

Mrożące krew w żyłach straszne historie, przy których super bawiłem się z przyjaciółmi. Naprawdę warto zainteresowac się to serią :D


Wspaniała gra. Dużo myślenia, planowania, bardzo ładne wykonanie. Gra zapewnia długie godziny dobrej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół, bardzo dobra na prezent.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Super zabawa z rodziną i przyjaciółmi, gdzie bardzo liczy się twoja zręczność. Jenga Classic zapewnia długie godziny rozrywki i śmiechu.


Mój pierwszy dodatek do gry Talisman: Magia i Miecz. Zadowalająco dobrze wykonana plansza na róg z nowym wspaniałymi bohaterami do gry. Mnóstwo nowych kart i urozmaiceń, których jeszcze nie było. Dodatek mocno wzbogaca rozgrywkę :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Plansza gry, pudełko i pozostałe akcesoria bardzo ładnie wykonane i wykończone. Piękne metalowe pionki kolekcjonerskie. Jako fan serialu i planszówek tego typu jestem bardzo zadowolony. Polecam !


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo dobry na początek zestaw z dwiema ciekawymi armiami. Oprócz tego bardzo opłacalna cena i genialne wykonanie figurek


Jak dla mnie ideał :)

Długa i bardzo dobrze rozbudowana gra, która zapewni godziny świetnej rozrywki. Zastanawiam się jeszcze nad zakupieniem dodatku, aby jeszcze bardziej ją urozmaicić. :)