Adrian - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Produkt solidnie zapakowany i dostarczony bez żadnych problemów. Jeżeli chodzi o zawartość to trzeba przyznać, że świetnie się prezentuje razem z resztą orkowej bandy. Co prawda natrudziłem się trochę przy składaniu (by model nie prezentował się byle jak), ale efekty są rewelacyjne. Z drugiej strony to i następuje pewny paradoks.. no bo jak to orkowy złom może się ładnie prezentować.. a jednak! W Wh40k nawet taki "badziew" może zadziwiać, ale bez zbędnego gadania.. polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przydatny podkład. Bez niego czas malowania może znacznie się wydłużyć. Uważam, że świetnie kryje. Polecam !


Jak dla mnie ideał :)

Dreadnought to jedna z moich ulubionych figurek. Świetnie się prezentuje na stole. Posiada urozmaicone uzbrojenie ,które pozwoli dobrać odpowiednią broń do danego przeciwnika. Polecam !


Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem ten lakier to podstawa. Bez niego czasem z figurek rogami potrafiła schodzić farba co było bardzo irytujące. Figurka po użyciu lakieru wygląda nadal dobrze. Polecam !


Jak dla mnie ideał :)

Świetna farbka. Idealnie nadaję się do malowania figurek Ultramarines. Paczka jak zwykle doszła szybko i w pancernym opakowaniu. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bez tej farbki nie można by było dobrze pomalować figurek ultramarines. Można jej także użyć do washowania innych figurek (jeśli będzie taka potrzeba). Produkt był dostarczony szybko więc nie mam żadnych zarzutów. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Dobrze nadaje się do wykańczania podstawek. Tylko jak dla mnie to produkt mógłby być trochę tańszy.


Jak dla mnie ideał :)

Dobra farbka do malowania orków. Idealnie kryjąca. Polecam !!


Jak dla mnie ideał :)

Świetny produkt. Paczka dostarczona szybko i solidnie zapakowana. Sama farbka też jest super! Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Jest to świetny zestaw dla początkujących i nie tylko. Bardzo dobrze wykonane modele, przydatna książka z zasadami i akcesoria potrzebne do gry. Mając to wszystko można bez trudu rozpocząć bitwę . Paczka bardzo szybko doszła (w ciągu 2 dni) w idealnym stanie.
POLECAM wszystkim fanom wh40k.