daniel - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Latacze w szóstej edycji wh 40 k to bardzo przydatne jednostki. Trzeba na nie bardzo uważać, bo przeciwnicy skupiają na nich ogień jak tylko pojawią się na stole. Dodatkowo opcja transportu piechoty, drednoughta i zasada assault wehicle bardzo zwiększają grywalność stormravena


Jak dla mnie ideał :)

Pomysł z kroczącym mechem jest naprawdę fajny. Lubię go mimo, że niejednokrotnie zejdzie zanim się spłaci. Ciekawa klimatyczna figurka i co ważne bardzo szybko się ją składa.


Jak dla mnie ideał :)

Jedyna wada tego produktu to ilość modeli w zestawie. Grając BA potrzeba będzie przynajmniej 5-6 takich zestawów. Jump infantry w troopsach to super rzecz w szóstej edycji wh 40 k


Bardzo fajny zestaw. Ilość broni ciężkich pozwala wyekwipować kolejną drużynę devastatorów, względnie dać ciężkie bronie tacticalom.


Bardzo ładne figurki z mnóstwem dodatkowych części do wykorzystania przy innych modelach. Jednostka bardziej klimatyczna, ale i tak warto zaopatrzyć się w ten zestaw.


Dobry, solidny produkt

Fastowy predator. Bardzo fajna rzecz, szczególnie jeśli w odpowiednim miejscu wyjedzie z outflanka.
Warto go mieć w armii BA, naprawdę się przydaje


Jak dla mnie ideał :)

2-3 w armii (razem z wkładką) robią prawdziwą masakrę na tyłach przeciwnika (jeden też całkiem dobrze się sprawdzi). Doskonały transporter piechoty i dreadnoughta.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra, mobilna jednostka z możliwością złożenia przeciwpiechotnego i przeciwpancernego. Polecam


Dobry, solidny produkt

zestaw obowiązkowy dla każdego gracza SM (może poza Space Wolves:) sporo części i możliwości złożenia figurek. polecam


Jak dla mnie ideał :)

Doskonały zestaw, dużo dobrych kart. Zdecydowanie wzmacnia talie. Polecam z czystym sumieniem!