Mactronius - recenzje

Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna i prosta gra. Oferuje dużo kombinacji w zależności od przyjętej strategii, ale nawet najlepsza strategia przegrywa z dziecięcą losowością decyzji.


Dobry, solidny produkt

Kości bardzo estetyczne, a przede wszystkim czytelne co niezwykle ważne w ferworze rzutów, choć wersja czarno biała jest wyraźniejsza.


W porządku, bez rewelacji

Samopoczucie często to loteria. Dlaczego ktoś miałby decydować jak się czuje? Może spróbować rzucić, jeśli chce się sprzeczać z MG.


W porządku, bez rewelacji

Czasem tak bywa, że nawet najbardziej kreatywna osoba zaczyna gubić flow. Czemu by nie zdać się na ślepy los, żeby zobaczyć skąd nadciąga wróg?


Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra, która wymaga dużo dyplomacji, sprytu i szczęścia. Niestety czasem negatywnie odbija się na relacjach międzyludzkich - no ale cóż kto lubi jak mu się wbija nóż w plecy, a to przecież podstawa w tym uniwersum ;)


Dobry, solidny produkt

Cała seria podręczników Graj .... jest fajnym uzupełnieniem wiedzy i sztuczek dla Mistrzów Gry na każdym poziomie zaawansowania. Polecam z czystym sumieniem


Jak dla mnie ideał :)

Kości bardzo estetyczne, a przede wszystkim czytelne co niezwykle ważne w ferworze rzutów.


Dobry, solidny produkt

Stary dobry Warhammer 2ed. Wróciłem z sentymentu i nie żałuję zakupu.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobrze się prezentuję i mieści odpowiednią ilość kości na sesję ;) Spokojnie zmieści się w nim kilka par K10, albo cały komplet kości (k4, k6, k8, 2xk10, k12, k20) i zostanie jeszcze trochę miejsca.


Jak dla mnie ideał :)

Kto grał w Story Qubes ten wie, że ta seria dostarcza dużo możliwości. Zarówno w podzieleniu się ciekawymi historiami, jak i trochę bardziej zaawansowanych rzeczach, jak prowadzenie szkoleń/retrospekcji czy sesji RPG


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra, w którą można pograć z najmłodszymi, którzy dopiero uczą się literek. Ale także dla tych trochę bardziej dorosłych wprowadzając swoje własne zasady i kategorię.


Jak dla mnie ideał :)

Gra idealna zarówno na wieczory z przyjaciółmi, jak i z rodziną. Zasady banalnie proste, lecz wygranie już nie tak bardzo. Znasz dobrze swoich przyjaciół? Sprawdź czy myślisz tak jak oni


Jak dla mnie ideał :)

Doskonała gra dla każdego, a w szczególności dla osób zaczynających przygodę w planszówkami


Dobry, solidny produkt

Dla fanów serii niezwykła okazja do sprawdzenia, co się jeszcze pamięta, a dla dzieci niezwykła szansa także na poznanie wielu ciekawych faktów dotyczących organizmu


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, w którą można zagrać czekając na resztę ekipy. Losowość wprowadza nutkę dreszczyku i potrafi namieszać nawet w najlepiej przemyślanej taktyce.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, która nie ma zbyt wielu zasad do tłumaczenia. Idealnie nadaje się jako gra, od której można zacząć lub też przerywnik.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, która sprawdza się zarówno jako gra imprezowa, jak i pobudzenie kreatywności lub też zagranie w multi-pokoleniowym środowisku. Proste i przejrzyste zasady, dużo radości z "oczywistych" i "abstrakcyjnych" skojarzeń.


Jak dla mnie ideał :)

Książka zapewnia wiele inspiracji i pomysłów na "Granie Fabułą". Polecam z czystym sercem każdemu mistrzowi gry. Warto sięgnąć do książki, jeśli dopiero zaczyna się przygodę z mistrzowaniem, ale i weterani mogą na tym skorzystać.


Jak dla mnie ideał :)

Książka o tym jak budować klimat, bardzo dobre spojrzenie, które może otworzyć oczy - mi otworzyła na ten aspekt budowania sesji. Warto przeczytać, jeśli myśli się o prowadzeniu sesji.


Dobry, solidny produkt

Choć nie ze wszystkim można się zgodzić i część sztuczek jest kontrowersyjna, dla niektórych graczy, to nie znaczy, że MG ma być pobłażliwy, jeśli gracze zajdą mu za skórę. Dobra dawka inspiracji jak "uprzykrzyć" graczom życie sprawiając, że będą chcieli więcej.